Krvave vytoky

bublik

teraz mi napadlo - ak ťa lekár prezrel vtedy keď ti predpísal tabletku po, tak tam ešte nič vidieť ani nemohol... tri dni po styku... či?

lioness_01

kajka, ty si veľmi hlúpučké dievčatko... :/

sexovať by si sexovala ale rozmýšľať ani za svet...
a najviac ma dojalo, že ani nevieš čo je ovulácia... žena, ktorá nevie ako funguje jej telo by nemala sexovať, si jedno nezodpovedné a nevzdelané decko...

to, že krvácaš môže byť spôsobené napr. tabletkou po, ale aj tým, že si možno tehotná, ak si mala styk bez ochrany...
ako, nerozumiem tej logike - dáš si tabletku "po" , lebo si sa raz zachovala nezodpovedne ale o pár týždňov či dní to zopakuješ zase...

watermelon

vies co to ti nikto na dialku nepovie,
pripajam sa k usiko, najprv treba mysliet a potom sexovat, stoji ti to za to?? takto sa strachovat? vy decka ste vazne strasne nezodpovedne a pritom sa tvarite tak dospelo... najprv rozmyslaj a potom konaj

watermelon

to co som napisala sa ale vztahuje na pripad, ze mas casto vytoky mimo menzes, ak len tentokrat, tak to je urcite z tablety po, ved si precitaj letak

watermelon

aku pomoc hladas?
nikto ti nemoze dat cez forum diagnozu teda moze ale nemusi byt pravdiva, su to len dohady...
zrejme mas nieco v tele narusene, krvave vytoky nie su nic normalne, vlastne uz som pisala ze ani menzes (krvou sa vyplavuju toxiny z tela),
ak chces nieco pre seba spravit, jedine co viem odporucit a co s istotou zaberie je zmenit stravu. o tom som ale popisala uz strasne vela v inych temach - ak ta to zaujima, skus si to najst (tema: kava a nikotin - dieta, nabeh na osteoporozu, crevne bakterie v posve, naozaj zarucena dieta)
zakladom je: nejest zivocisne potreviny alebo ich aspon obmedzit na minimum
vela stastia