Krvave vytoky

lioness_01

isabella, ja som od slečny dostala vynadané... slečna tu napísala, že nevie čo je ovulácia a v inej téme, totálne inej, kde som sa bavila s inou babou, mi mladá napísala, že vraj "ho*no viem"... takže asi tak... podľa mňa by si sa radšej nemala namáhať, lebo ti malé neoperené kuriatko náhodou tiež vynadá ako mne... a inak, obávam sa, že jej vek je cca tých 15, súdiac podľa toho, že nemala ani šajn čo je to ovulácia...

isabella

jesis maria... ty hlces lieky ku ktorym si neprecitas pribalovy letak? v letaku mas napisane, ze tak do tyzdna sa moze objavit krvacanie...
teraz neviem ci som len ja taky ufon, ale ja nez nieco farmaceuticke dam do huby (aj ked viem co to je) tak si najprv ten letak precitam...
dalej k veci, sexovat bez ochrany aj potom je vrcholna nezodpovednost, na to, ze by si bola niecim inym chranena mozes zabudnut, ale neodporucam hltat dalsie, bo uz tak sa tvoje telo moze spamatavat kludne aj pol roka... kym nenabehnes na normalny cyklus nesexuj a rozhodne nie bez ochrany....
babytest si kup a o dva tyzdne pre istotu otestuj...
btw, ak mas staleho partnera daj si predpisat hormonalnu antikoncepciu, ak nie, tak pouzivaj kondomy, bo zachvilu tu budes vyplakavat, ze mas nejaku pohlavnu chorobu...
a neviem sice kolko mas rokov, no uz aj z malych 15 rocnych dievcat mam pocit, ze su zodpovednejsie ako ty...

Kvety zla

Ak mas priatela a s nim sexujes bez ochrany (a teda mate pravidelny styk), tak si aspon kupte pharmatex, ak si nechces dat predpisat antiku. Ak si bola sama u lekara tak tam vies ist aj na predpisanie receptu.
Tabletky po sa uzivaju v krizovych situaciach, nie ako sposob antikoncepcie.
Ak sa ti sem-tam stava ze si uzijes na jednu noc s niekym, tak pouzivaj radsej kondomy. Nielenze ta chrania pred tehotenstvom ale aj pred roznymi chorobami.
Teraz odporucam chvilku nesexovat, pockat kym sa ti aspon trosku neznormalizuje cyklus a ked sa znormalizuje tak si pre istotu kup babytest (hoci mas tak rozhadzany cyklus ze pravdepodobne tehotna nie si).

lost

Nejaka kamoska?
Ja som hlavne myslel na to, aby si si davala vacsi pozor.. pretoze na svoj vek zijes celkom "divoky" zivot, mozno. Ale mozno sa mylim :)
Neber to v zlom :P
Ale len aby si potom za par rokov nelutovala ciny z mladosti... (ako sa da vidiet v okoli)

lost

Nic v zlom, ale ja si myslim ze tato baba ma problem... Mala by sa porozpravat minimalne s mamou, ak nie s odbornikom... Bolo by to len pre jej dobro..