Priberáte počas menštruácie?

Príspevok v téme: Priberáte počas menštruácie?
andrea789

ahojky mám taký problém že keď sa vážim asi tak dva tyzdne pred menstruaciou, tak som ťažšia aj o dve, niekedy aj tri kilá - ja vim že sa vtedy zadržiava voda v tele Lenže mám z toho vždy stresy, lebo neviem či som to pribrala z menštruácie [obyčajne sa mi to po skončení zase vráti na pôvodnú váhu] alebo z toho že som to prehnala so sladkosťami ;(
Takže priberáte vy pred menštruáciou?

Moňuš

ahojte :D ja mám teraz presne taký istý problém :D vážila som sa a mám 56-57 kg.. a ináč mávam 53-54 kg, aj ma hlava a prsia bolia...mám 167 cm... bude to tým že o týždeň aj niečo mám dostať krámy?

amelia29

...nooo a bude sa to s vami dievčatá ťahať dlho predlho...

fakt baby, mám čoskoro 30 a tie predmenštruačné symptómy vám nezmení ani dieťa, a budú sa meniť, zhoršovať, zlepšovať...údel žien :o))) chce to len uvedomiť si, že ahááá - teraz mám to blbé obdobie, trošku sebakontroly /lebo v TOM období sme ešte aj precitlivelé a nervózne zo všetkého možného aj nemožného/... a dá sa....

katREna1

ahoj,mne sa to tiez bezne stava,niekedy ma \"totalne nafukne\", aj o 2 kg! a len co nastupi menstr., mam opat povodnu vahu..viem,je to dost neprijemne, a odpozorovala som si,ze ked vynecham asi tyzden pred biele pepcivo,a obmedzim cukry,je to v pohode..ale co,ked vtedy najviac chuti))

A-Z

Andrea,
ale ved si to sama povedala, pred menstruaciou telo zadrziava vodu, co sa prejavuje aj na vahe - kilo, dve, dva a pol, aj na vyzore, nafuknute brusko, pocit napuchnutia a pod. Bud pokojna, ma to koooopec zien :)).

m@ndy

Ja som dostala menštruáciu už v 10 a vtedy som mala tak približne 36 kíl, vždy som pribrala aspoň 1,5 kg. Je to v podstate normálne.

andrea789

ja som skor chcela vedieť že či má niekto takýto podobný "režim" že pred menštruáciou sa cítim taká akokeby napuchnutá :D mám opuchnuté končatiny, nafúknuté brucho,
ja to viem podla toho či si môžem tak tričko pod pupok keď prichádza menštruácia tak nie lebo som celá nafuknutá ale po menzese je to ok