Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krcne mandle - pooperacne stavy a horucavy

Príspevok v téme: krcne mandle - pooperacne stavy a horucavy
Petraaa

Dobry den,

pred 2 tyzdnami mi vyberali krcne mandle v lokalnej anesteze. Tyzden na to som sa musela vratit do nemocnice, pretoze mi rany zacali krvacat. najprv doktor povedal, ze rany sa hoja dobre, a sposobili to horucavy. Ten isty den sa mi vsak krvacanie vratilo a museli mi ho zastavovat v lokalnej anesteze. Zrazu ma vsetci zacali poucovat, preco som si to dala robit v lete, zevraj rany kvasia a pomaly sa hoja... Boliet ma to sice uz tak neboli, ale stale mam v ustach neprijemnu chut a zapach. Nikomu z mojich znamych sa to tak zle a dlho nehojilo, preto sa obraciam na vas. Biele povlaky mi z ran takmer zmizli - myslela som si ze s nimi sa vytrati i ta neprijemna chut a zapach. Vie mi niekto poradit, ako mam proti tomu bojovat, resp. ma niekto podobnu skusenost a vie mi povedat, kolko to bude trvat? Lekari mi kazali vyplachovat rany repikom po kazdom jedle a to dodrziavam.

M74

Mne to tiež vyberali v lete. Zaujímavé že operácia trvalo dlho, lebo som dosť krvácal ( mám trochu problém so zrážanlivosťou ), ale potom to už bolo v "pohode".
Aspoň čo sa týka krvácania, kým som bol schopný normálne jesť prešli aspoň dva týždne. Do lokálky by som už nešiel, bol to dosť nepríjemný zákrok. Ale vtedy mi nikto nedal na výber.

muc

mne ich vyberali pred rokmi a tiez v juli.rana sa rozkrvacala este vecer v den operacie, ale uz neskor nie. kloktaj repikom, alebo harmancekom, alebo dobra je aj kolidna strieborna voda. neboj sa, zahoji sa to.

LISA, urobia si dobre, ze ides len na lokalku. narkoza ma svoje rizika a v pripade vyberania mandi je to u dospeleho uplne zbytocne, ebo ti daju najprv naladovku, potom lokalnu anesteziu a v poho cely vykon zvladnes. bolest prichadza aj tak po vyprchani lokalky a trva cca 2 tyzdne. drzim palce

LISA-TN

Ahoj, bohuzial Ti poradit zatial neviem, ale zaujma ma kazdy nazor a kazda rada, kedze ma podobny zakrok caka v septembri, prehovorili ma na lokalku, neviem ci som spravila dobre :/ nemala by som sa dat predsa len uspat cela?? ....neviem, vraj sa to da vydrzat, a bolest je aj tak az potom, tak je to asi jedno. V kazdom pripade, drzim palce tebe, aby sa ti to dobre zahojilo a dufam, ze uz budes len a len zdrava :) a tiez drzim palce ludi, ktorych to este len caka tak ako mna! :(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

krcne mandle - pooperacne stavy a horucavy - Fórum - ZDRAVIE.sk