Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vy a Vas priatel/ka

Príspevok v téme: Vy a Vas priatel/ka
sign

zaujimalo by ma ci si kupujete s vasim priatelom/kou darceky len tak, bez nejakeho dovodu?
nemyslim tym teraz sperky alebo drahe veci. len by ma zaujimalo ci vas partner vam kupi len tak kvety pripadne cokoladu bez toho aby mal na to dovod, respektive zeny kupujete svojmu partnerovi tiez nieco, nejaku malickost len tak?

ewelin28

tak my urcite....sice nie drahe darceky..ale naprikald sladkosti..alebo nejaky lacnejsi kusok oblecenia..si podarujeme..len tak..ak na nieco pekne natrafime :)..alebo drogeria a podobne :)..ale hlavne tie sladkosti :D

soffa

hej preco nie,ak ide o malickosti.???alebo ma prekvapi,ked mu poviem ze sa mi nieco paci a on mi to na druhy den donesie,ze akoby nic.clovek ma potom pocit stastia,ze ho partner aj pocuva,ak ked sa dakedy tvari,ze nie....

AdamKrt

Len tak som priatelke kupil nieco pekne na oblecenie, ked sa mi to naramne pacilo.... Len tak flasu mineralky, prv nez dojde, aby nebola smadna. Len tak slnecne okuliare, aby jej nesvietilo slnko, len tak ciapku, aby jej nebola zima na hlavu... Len tak vselico :)

lost

ja, ked by som mal niekoho, tak jasne, preco nie :D

ved, aj cokoladu si da clovek, len tak, lebo si chce spravit radost, tak preco neurobit radost aj niekomu inemu :)

ak by som to mal dotiahnut az to extremu, tak si myslim ze vsetky tie sviatky a dni cohokolvek su skor viac menej pre tych co potrebuju pripomenut ze maju milovanych (radsej nebudem menovat ktore sviatky, lebo este som nad tym hlboko nerozmyslal), ak niekomu chcem spravit radost moze byt uplne bezny, bezvyznamny den.. najlepsie prekvapenie je take, kde druha strana absolutne netusi ze vobec nejake prekvapenie bude, a toto sa prave na tych sviatkoch trosicku straca :) ale nie som proti nim, tak hold, bude o to viac prekvapeni :D

mary-anne

ja , ked som mala niekoho , tak som vždy nejakú maličkosť. hlavne, ked som zbadala niečo, čo by sa mu zišlo, alebo páčilo.. len tak :) ... a niekedy aj on mne :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vy a Vas priatel/ka - Fórum - ZDRAVIE.sk