Antikoncepcia, kondom a aj tak sa bojim

Príspevok v téme: Antikoncepcia, kondom a aj tak sa bojim
bojazlivkaa

Ahojte,
beriem antikoncepciu,ale pre pripad sa pri milovani s priatelom chranim aj kondomom.No aj tak sa bojim ci neotehotniem, a preto chcem po partnerovi aby ho pred vyvrcholenim zo mna vybral a urobil sa do kondomu mimo mna.
Co si o tom myslite?
Proste sa chcem chranit,co je na tom zle?
Priatel mi povedal,ze to nechape.
Preco nie ste chlapi tolerantny a nie ste aj Vy zodpovedni?
Suhlasili by ste s takymto navrhom milovania?

bojazlivkaa

Moj priatel ma 30 a ja 24.V pondelok mam dostat menstruaciu a aj tak trpnem,lebo sa mi zdalo akoby ked sme sa milovali s kondomom bolo nieco mimo...Takze preto uvazujem aj o prerusovanej s kondomom.Trosku som aj obmedzila milovanie,co si jasne priatel vsimol a hned mal pocit,ze mam niekoho ineho...Takto to nechcem,ale bojim sa.Niekedy mam take napady,ze sa prestanem milovat kym nebudem mat manzela.Ale to je uz chore...

mirka555

bojazlivkaa: Nic si z toho nerob,takto to robim aj ja s priatelom. Aj kondom aj tabletky a aj tak mam niekedy stresy ci vobec dostanem. Tiez sme to parkrat skusila iba s tabletkami a bez kondomu,ale trpla som kazdy den az do menstruacie. Take stresy uz nechcem zazit. Takze istota je istota. A to mam 20 a priatel 29.

jumboo

Caute, poradite prosim Vas. Priatelke meska menstruacia uz 2 dni. Pred cca 2 tyzdnami sme sa milovali a pouzili sme kondom + prerusovany styk. Moze byt tehotna?

Shalala

Tak iste ze istota je istota a je to vzdy lepsie,ako sa na to vykaslat a potom lutovat.To by uz bola totalna nezodpovednost!Ale myslim ze ta HAK by mala byt dost spolahliva a prave preto ju berieme,aby sme nemuseli stresovat:-)

AdamKrt

Priatelka je tiez bojazliva. Pouzivame Pharmatex + kondom. Kedze sa velmi bala, kludne som jej este navrhol aj kombinaciu prerusovanej suloze a neplodnych dni... Ale sama videla, ze jaj jej dobre urobim a mam mat potom z toho nic, tak uz aj potom sama pristala na to, ze vystriekat sa mimo neni to prave orechove, takze prerusovanu suloz uz nerobim, ale pouzivame Pharmatex a kondom "iba"... Obcas sme skusili iba Pharmatex, ale kedze ona je potvorka, ze odporucania vyrobcu sem, tam, ona si proste mydlo rada pouzije i tajne, lebo ma blok, ze by smrdela..., tak radsej davam aj ten kondom.... :)

Moj nazor - HAK + Kondom, je az az ochrana...

Shalala

Beriem tiez antikoncepciu - Lindynette 20,zatial sme si to vzdy s partnerom uzili aj bez toho,aby to dal do mna.Je vsak na case skusit spolahlivost antiky,tak dufam ze sa nesklamem a nebudem kocikovat:-D

kvietok23

bojazlivka, pokial budes strale mysliet na to najhorsie, tak sa ti ani necudujem, ze mas taky strach. som zvedava, ako dlho pri tebe ten tvoj priatel vydrzi a kedy ho prestanu tie tvoje hrozostrasne praktiky bavit...nad niecim takym si nerozmyslala? tiez by to mohla byt jedna z tych horsich moznosti...proste jednoducho povedane, ked budes stale mysliet len na to najhorsie, tak sa nikdy do nicoho nepustis naplno s chutou a nedokazes to ani poriadne prezit ...