Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aknenormin a slnko

Príspevok v téme: Aknenormin a slnko
summer15

Ahojte,chcela by som sa spýtať ake máte skúsenosti s aknenorminom a chodením na slnko, je to moc nebezpečné?...chcela by som ísť aspon pár krát na kupalisko.. beriem od septembra aknenormin 20 a koncom augusta mi to má vysadiť, vyrážky nemám len mi zostalo dosť jaziev..zmiznu mi po absolvovaní laseru?

jankes

ahojte, potrebovala by som ist par krat dokopy mozno na 15 - 20 minut do solarka a uzivam aknenormin, nema niekto skusenost co to spravi ?? ci je to velmi nebezpecne alebo to pokozka zvladne ?? ide o jednorazovu zalezitost ..

summer15

Len aknenormin je myslím, ešte horšie nez antibiotika, a bojím sa...len na slnko ma to strašne láka ..a už som si dosť toho prežila =(

fatyma79

Pri antibiotikách by sa na slnko nemalo ist aspoň tak hovoria ale kludne by som išla aspon na hodinku a uvidíš ako sa budeš cítiť alebo či sa ti neprejavia nejaké reakcie slnka na antibiotiká prejavuje sa to červenymi flakmi ak ano tak sa budeš musieť slnku vyhybať pokiaľ nie tak by som kludne chodila slnko pomáha aj pri hojení jaziev a potom na jeseň ísť na ten laser.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aknenormin a slnko - Fórum - ZDRAVIE.sk