Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

popalila som si zapastie horucou vodou

Príspevok v téme: popalila som si zapastie horucou vodou
sharon55

dobrý den!včera večer som si nesikovnostou popalila zapastie horucou vodou..hned ako sa mi to stalo,som si to chladila pod vodou,ale aj napriek tomu sa mi vytvorili dva pluzgiere..večer mi znama doniesla čajovníkový olej/Tea Tree/,tak som si na to kvapla par kvapiek,previazala obvazom..rano tie pluzgiere praskli,su otvorené,dokonca na jednom uz aj sa mi odtrhla koza.popalenina je asi 3cm,neviem čo mama robit,čo si na to mam dat..poradite mi,dakujem pekne

vevericka

no malelujkovy olej(cajovnikovy) je dost silny a skor je antibakterialny ako na popaleniny..najlepsie je na to gel s aloe(priamo s listu vytlacit) pripadne na zhojenie ran je dobre prilozit repik so skorocelom(najklepsie kopijovitym ten je ucinejsi) (oplachnut predtym horucou vodou, schladit a prilozit)..
ale asi najidelanejsie je zajst za lekarom

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.