Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tunisko :)

Príspevok v téme: Tunisko :)
anita11

Ahojte, buduci tyzden sa chystame s priatelom do tuniska. Tak len som sa chcela opytat tych, co tam uz boli ake maju skusenosti, popripade dobre rady,coho sa vyvarovat a pod. :) Chystame sa do Sousse, mame 4*hotel, snad by to mohlo byt na urovni. Lebo co som citala,tak pri arabskych krajinach treba odratat jednu hviezicku a az tak to zodpoveda nasim pomerom. A este som sa chcela opytat,ze co sa oplati nakupit v tunisku. Viem,ze deky a koberce a take veci maju kvalitne,ale zaujimalo by ma ci aj nieco ine. S cim mate skusenosti? Kazdy prispevok potesi,dakujem :)

bublifuk1

treba si dávať pozor hlavne na také veci, ako že sa s niekým odfotíš, alebo ťa vezme povoziť na koni, na ťave a nezbavíš sa ho, kým necvakneš 20 eur. ešte predtým ako ti "poskytnú službu" sa bráň tým, že nemáš pri sebe peniaze.
taktiež je treba pozerať pod nohy na plážach .... tie kone a ťavy tam totiž robia svoje potreby ...

katka26

hladaj recenzie na nete ale neber ich uplne vazne, lebo 100 ludi 100 chuti ale ked sa ti iste negativa velakrat opakuju tak nieco na tom bude....

anita11

Hotel sa vola Riadh Palms :) Aha,takze zo 4* budem mat 1* alebo 2*? :D Jop pozerala som aj na nete nejake veci,len som chcela,ci niekto nema nejake osobne skusenosti :)

dobra vila

Treba odratat jednu hviezdicku? :D Niekedy aj dve, tri...good luck :D
Co je to za hotel inac, ako sa vola?
a dakte tu uz bolo forum o tunise, skusim ti to vyhladat. Aj wikipedia ti mozno cosi poradi...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tunisko :) - Fórum - ZDRAVIE.sk