Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

wobenzym

RNG

Ziadny potravinovy doplnok nie je nebezpecny, kriteria na schvalenie lekarmi a hygienikmi do kategorie volnopredajnych potravinovych doplnkov su tie iste, ako pre potraviny, tj jedna sa o bezpecne prostriedky. Samozrejme vsetko na svete sa da predavkovat, u jedla sa to nazyva prejedenie. A v prilisnom predavkovani si mozno poskodit zdravie, dokonca je mozna aj smrt. Na to staci 30 gramov soli alebo 4 litre viody vypite do 5 minut napriklad.
U niektorych doplnkov je to ale este jednoduchsie, lebo su to casto silne koncentraty v malickych tabletkach alebo kapsuliach.
Napriek tomu ale na enzymi som este nic necital v zmysle predavkovania.

RNG

Davky strsieho wobenzymu na ucinnost musia byt az vyse 20 tabletiek denne. Novsia formula je silnejsia. Ale na trhu su dnes podstatne silnejsie nove enzymaticke zmesy s ovela viac zlozkami,vyvoj v poli enzymov postupuje tak prudko, skoro ako v elektronike. A kto chce vyse 30 rokov staru elektroniku?!?
Zialbohu, lekari organizovanej mediciny az teraz dochadzaju na dolezitost enzymov v lieceni a samozrejme odporucaju "stary osveceny", kedze nesleduju novy vyvoj v doplnkoch vobec, cest vynimkam.

noteda

Wobenzym je prilis slaby.Teraz uz su ucinnejsie preparaty,ako napr.Multienzym.V americkej firme Puritans Pride da sa kupit za dobru cenu,aj postovne sa da zniest :-).

bububu1818

no je to dost drahé.. ja ked som mal chlamidie tak k antibiotikam mi profesor povedal ten wobenzim kôli zlepšeniu imunity..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

wobenzym - Fórum - ZDRAVIE.sk