Prosim vas o rady

Príspevok v téme: Prosim vas o rady
kvietinka6

Ahoj chcela by som sa spytat zopar veci dnes mi chlaan prvykrat robil s rukou v okoli moje muslicky ale bolo to len vonku tazke cez nohavice ale teraz ma poriadne ako keby pali alebo stipe zacalo to potom ako som sla na wc neviete z coho to je? a ci to nieje nic zle? a nemohol mi prehtrnut panensku blanu ked to robil cez nohavice? a chcem sa este spytat ked mam mokre gatky je to len zo vzrusenia a je to uplne normalne alebo to s niecim inym suvisy? prosim poradte mi bola by som vam fakt vdacna :)

janka

kvetinka: skusala si sa uz poriadne osprchovat? ak nie-tak vyskusaj, ulavi sa ti. a nemysli na to-je mozne, ze si len namyslas. vyspi sa, zajtra je nedela, doktori nerobia a na pohotovost s tym pravdepodobne nepojdes. v pondelok budes mudrejsia. hlavne sa ukludni

livka

aj mne s obcas stane,ze po palcovani ma trochu stipe v posve ,ale zvycajne po sprche je to v poho.ale ako preboha ,by sa ti nieco mohlo stat cez nohavice?!nesuchal ti ju velmi?jedine preto by ta to mohlo ksa stipat

sakusik

ako by ti mohol pretrhnut panensku blanu cez nohavice??????? citas co pises?no oba ak by ti tie nohavice vopachal do tvojej" musliky" ,lebo ina si to neviem predstavit:DDDD
..ale teraz vazne. mokra si bola od vzrusenia-ano,je to normalne!hm..to ze ta to pali a stipe si neviem vysvetlit ale mozno ta az moc trel cez tie nohavice:)
mozem sa spytat kolko mas rokov???