Otázka pre ženatých mužov

Príspevok v téme: Otázka pre ženatých mužov
NeviemNick

Keď ste sa ženili, boli ste o tom presvedčený, že sa ženiť chcete?
Čo vam v manželstve chýba, (napr. keď vyhľadávate nové známosti) a čo sa zmenilo vo vzťahu voči vašej manželke.
Myslíte si, že by bolo lepšie, keby ste sa neženili, ale ostali žiť len ako druh s družkou?

Odpovedzte prosim úprimne,je to len čiste moja zvedavosť a chcem to pre utvorenie si istého názoru. Ďakujem.

NeviemNick

časovaná bomba, ktorá raz vybuchne, alebo nevybuchne nidky....páči sa mi tvoj názor.
No tí, čo sa berú z hľdiska najmä cirkevného, tak asi nemajú potuchy o čom to....môj názor...

beskyd

podla mna z povahy veci nie je celkom mozne aby ti kazdy odpovedal uprimne a to z toho dovodu, ze mnohi z tych co sa zenia to povazuje za spravne preto, lebo im to kaze cirkev. nerozmyslaju o tom, ale "vedia" ze to tak ma byt. takze fakticky klamu samych seba o tom ze je to spravne, ale nemaju pre to vysvetlenie... zrejme to bude jedna z tych dogiem o ktorej je hriech pochybovat:)) akurat im nikto nepovie ze manzelstvo je majetkovopravny institut a zakony s nim spajaju prava a povinnosti viazuce sa k situaciam ktore v zivote casto nastavaju. nie som v manzelstve a ani urcite neplanujem byt lebo je to vzhladom na stav spolocnosti a jeho pravnu upravu uplny nezmysel a casovana bomba.

Well

Tak neviem ci svadba je istota,ale urcite ten papier nic neznamena ak si ti dvaja nemaju co povedat a ako sa hovori.....nie su jedno telo.