Hypnogen

Karol777

kto by chcel vediet viac, kludne nech nepise mail, mam zial bohate skusenosti, ktore ale teraz idem radikalne riesit hospitalizaciou,,,,ci aj po nej a po detoxe sa nevratim k tomuto zvlastnemu by som povedal dobro-zlenu ani nie ze lieku ale droge vratim? no potom co som si prezil by som povedal nikdy viac!!!

Karol777

vidni ze o lieku nic neviete, 10tbl (100) mg zolpidemu nieje vobec smrtelna davka a ani keby sa skombinovala s alkoholo.. cital som o pripade mladej zeny v usa tam maju ambien je to zolpidem len in vyrobca a ta do seba po odobrati heroinu ako nahradu supla 1400mg 140! ks ambienu... inak liek ma podobne ucinky ako muchotravka ma istu latku co ten hrib,,,ked som si dal prvykrat len 10mg mal som vidiny a halucinacie podobne ako su pripisovane lsd...raz som aj ja uzil 35ks (350mg) zolpidemu a jedine co mi rano bolo ze som videl dvojmo a nato som si kupil 2 litre vina....nuz je to skor ako droga do ktorej ked sa clovek dostane je to peklo (som momentalne v nom) strasna psychicka zavislost a tuzba uzit liek , nieje ina moznost ako hospitalizacia, viem to podla seba snazil som sa znizovat ale ked som sa dostal uz na 150mg co je uz mala davka zas som to pokaslal... v kazdom pripade sa ako smrtelna davka zvykne uvadzat 400mg zolpidemu, ale to je individualne a hlavne cim bol kombinovany ale ako sposob samovrazdy nevhodne......

GabrielaM

Beru hypnogen pár měsíců a teď posledních několik týdnů mám hrozné problémy s nespavostí. Beru půlku tablety, včera jsem si vzala potřetí 3/4 tablety. Předevčírem a včera jsem nespala vůbec, dneska asi tři hodiny.Už se bojím, že se zhroutím z vyčerpání. Vypadám strašně, cítím se strašně. Všechno mě bolí, ale nespím. Už jsem vyřízená.

matthias777

pojem -vysádzať- si ja spájam s pojmom závislosť, ... ja som na diazepame nebol závislý, lebo z 3x denne 2 dni nemoze vzniknut zavislost, len som chcel povedat, ze som sa z tejto psychiatrickej 2 dnovej "liecby" spamätával 5 dní, tak dlho mi bolo z toho mnostva látky zle, velmi zle, ... a na psychiatrii dávajú pacientom diazepam denne 2/3x, doslova ich cpú liekmi celé týýždne, tí ludia tam spia 20 hodím denne, to bol moj zazitok z psychiatrie, ale uz sme od témy

Téma : svinstvo zolpidem

orchidejka

totiz ja sa ucim na statnice a studujem farmaciu, cize to co som napisala to je v knihach co som sa naucila - cisto z teoretickej stranky to ja mozem len nejako dedukovat keby si chcel. To ze som napisala zeby som si nieco najradsej dala, lebo uz mi z tych statnic maximalne sibe, absolutne mam rozhodeny denny rezim,chodievam spavat o stvrtej rano, vstavam o desiatej ale je tri poobede dokym sa dam ako tak dokopy, sest dokym sa zacnem ucit..proste cely den sa mi chce spat a uz to pomaly aj k uzkostiam, emocnej labilite az depresiam prichadza..
Inak s tou psychiatriou a diazepamom to je uz fakt silna kava. Ako si sa z toho dostal, ked si vysadil diazepam, ci si len presiel na nejaky iny? A teraz este nieco uzivas ci bojujes s tym aby si prestal?

matthias777

z tvojej odpovede som myslel ze si preskúsala uz nejeden benzodiazepamín, chcel som sa spýtat na praktické veci ako navodenie spánku, závislosť a tak, -veci z praxe- ... ale ty si to nebrala

a ked nechces dopadnut ako fetácka troska, ktorou som ja teraz takto ani neskúsaj

radsej prebdiet jednu noc alebo byt pár hodín v niakej uzkosti ako to expresne riesit niakym priemyselným sajrajtom, ktorý ti síce problemy vyriesi ale potom ti to 10x vráti

táto droga so mnou najprv nenápadne a potom závratne rýchlo vyjeba.....la

raz som bol na psychiatri zatvorený 2 dni, a dávali mi diazepam 3x denne, výše 48 hodín som mal hlavu polozenú na pleci, ak som nelezel a dalsích 5 dní mi bolo zle, heh diazepam riadna svinka