Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zatekanie hlienov

RNG

Zamorenie tazkymi kovami a roznymi chemikaliami(rozne lieky, pestricidy, herbicidy, mikrobialne a apraziticke vylucky, mikroby priamo znizujuce imunity) znacne znizuju imunitu
Ale problem hlienov a zatekania je najma dosledok alergii a nakaz v prinosnych dutinach, kde sa mozu schovavat dlhe roky.Na vzdusne alergie su rozne doplnky, ako napr quercitin, boswelin, vitamin C a rozne cistiace enzymi,
Na mikrobialne nakazy treba silne antimikrobialne kvapky kvapkat viackrat denne do nosa, Dobre su najma napr koloidne striebro, roztok citricidalu/GSE .
Infekcie potlaca a zaroven odhlienuje aj oreganovy olej,brany ustne, vlastne jeho ucinna zlozka, carvacrol, ktorej je treba 3 x 200 mg na dobry ucinok.A dobra forema su kapsule, ktore sa rozpustia az v crevach, takze nedrazdia hrdlo ani zaludok(silne korenina)

Najlepsie je ale skombinovat vsetky tri, pre istotu.
Antimikrobialne kvapky treba kvapkat v leze, sa hlavou zaklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo do celnych dutin, odkial to stecie aj do licnych(sinusy). A pre istotu treba spat nejaky cas na bruchu, aby sa hlieny nedostali do priedusiek a pluc, kde mozu sposobit zapaly, kedze su plne mikrobov a zaroven sluzia aj ako potrava urcitym mikrobom ako napr aspergilus pneumoniae a ine,,ktore vedia v hlienoch zit a rozmnozovat sa a ich vylucky tak isto vyvolaju zapaly.

jjuriss

draci_zub ak si moj odkaz najdes prosim kontaktujma mam na teba par otazko a snad mi poradis. diki. mail:juri23@szm.sk

draci_zub

Niekto ma menší počet amalgámov, niekto väčší. Niekto ich má krátko, niekto dlho. jeden človek má silnú vlastnú detoxkačnú schopnosť tela, dobre sa stravuje a má pokojný život. Druhý sa zas zle sa stravuje, a jeho telo si nedokáže vyrobiť vlastné lieky. Každý človek je iný. Ale s väčším počtom amalgámov za dlhšiu dobu podľahne každý. Mám skúsenosť že už 1-2 amalgámové plomby spôsobia u väčšine ľudí zdravotné problémy. Počas evolúcie nebolo v prírode také množstvo ortuti. Telo si na nich nevyvynulo dostatočne silné lieky. Ak niekto tvrdí že mu nič nie je, spýtajte sa ho na všetky choroby, aj keď zdanlivo nesúvisia s amalgámami.

draci_zub

Test v Nemecku stoji 1500 eur, alebo mi budes verit. :-) Prebehlo mnoho vyskumov vo svete, je potvrdene ze ortut je jedovata.

draci_zub

Ano. Mas otravu tazkymi kovmi. To ti sposobuje vsetky zdravotne problemy. Neboj sa, tazke kovy sa daju lahko odstranit z tela a potom budes zdrava. Precitaj si tuto diskusiu: www.zdravie.sk

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zatekanie hlienov - Fórum - ZDRAVIE.sk