Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

poradite???

Príspevok v téme: poradite???
lenka333

aojte...myslim ze kazda baba,zena...mala problemy s tim ze isla na dovolenku kdesi k moru alebo na kupko a zrovna v tedy dostala..prosim..neviete ci sa neda menzes urychlit??..za 2tyzdne ideme do chorvacka a zrovna v ten tyzden mi vychadza som s toho na nervy vecsinou mi to vide zrovna na vilet alebo dovolenku:((

jajkafr

draci zub
vidno že si chlap... na dovolenku ideš aby si si oddýchol, okúpal sa v mori... povedz mi ako sa máš kúpať v mori keď máš menštruáciu, alebo chodiť po pláži v plavkách so strachom či si náhodou nepretiekla... strašná predstava...
lenka
ako urýchliť menštruáciu neviem ale existujú lieky na oddialenie menštruácie, alebo niekomu pomáha citrón s tonikom, alebo vysoká dávka vitamínu C... ak nechceš mať menštruáciu počas dovolenky možno by bolo dobré zájsť za gynekologičkou nech ti predpíše lieky na oddialenie a budeš mesiac bez :) Peknú dovolenku prajem

draci_zub

Menstruacia ma byt nieco normalne, pokojne. Ak boli a vycerpava, nie je nieco v poriadku. Po navrate z Chorvátska začni sa nad tým premýšľať.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.