tazky rozchod

slima

filipka: mna to tiez zerie..aj ked v podsgtate viem, ze ona nevedela, ze ma priatelku, ked si s nim zacala - klamal obe dve...ale aj tak ma zerie, ze ona s nim robi a zaziva vsetko to, co som mala ja :(( a ze on vie byt strasne mily...
nikki: osem rokov...to uz je riadne dlha doba...ale v podstate ste to asi obaja chceli-teda minimalne v tom je rozdiel...ja by som sa v ziadnom pripade s nim nerozisla, pre mna to bola facka.

nikki.7

Chcem sa pripojiť k téme.Ja som sa s priateľom rozišla po ôsmych rokoch,bolo to pre nás obidvoch strašné,ale prežili sme to obaja.Ja mám nový vzťah a môj ex mi je veľmi dobrým kamarátom.Na to všetko treba čas.Na nič sa nedá zabudnúť len tak zo dňa na deň.

Viem že to vyznie ako klišé,ale majú pravdu všetky,ktoré to píšu,neboj to prejde...

Filipka15

baby,uz vas tu sledujem hodnu chvilu..a ak dovolite,pridam sa :-) Ja som po rozchode 7 tyzdnov a zatial je to dost nanic...Mam tu aj svoju temu: www.zdravie.sk
Mna najviac zere,ked viem,ze uz je s tou zenskou...neviem sa cez to preniest :-( strasne ma to zerie..A ini chlapi..no nehrozi..skor naopak,hnusia sa mi a je mi to protivne a este viac potom myslim na neho :-(
drzte sa

slima

aanoo: ved to mi kazdy hovori, ze to prejde a tak...a ja sama si uvedomujem, ze to az moc prezivam...ale zabijem sa, ked som taka :P ?

slima

aanoo. je to nenormalne tazke...ja do dnes cakam pred spanim sms-ku od neho...je to uz po tych rokoch vo mne zakodovane, ze by mala prist...nie je to normalne.

aanoo

No jasne viem ako to myslis tu blizkost ... Rano sa zobudit a vecer zaspavat s myslienkou ze na svete je niekto kto ta lubi a zalezi mu na tebe , ist spolu do kina ,planovat program na leto .... JA viem ake to je . Ale myslim ze clovek ked sa stale vracia k spomienkam nic nevyriesi ... Len vsetci vieme ake je to sialene takze definitivne zabudnut.. Lebo sa proste neda.........

slima

neviem...pokusy uz tiez boli, ale ako som spominala - nik mi nie je dost dobry, kazdeho porovnavam...a moj EX je teda dost vysoka latka :(( Bojim sa, ze som nejak citovo vyprahla...pritom by som rada niekoho mala, tesila sa na niekoho, chyba mi ta blizkost...chapes.