Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hnisavé nohy a zapálené korienky

Príspevok v téme: Hnisavé nohy a zapálené korienky
malicka M

Ahojte,
mám taký problém,že asi pred dvoma rokmi som si kupila drahý epilátor značky Braun a zničil mi totálne nohy. Použila som ho asi tak 4x a zapálili sa mi všetky vytrhnuté chlpy. Tie ktoré začali zase rásť,tak mi rastú tuším do mäsa a nie von. Mám po epilátore zjazvené nohy, až fialové fliačky pri každom korienku, ktorý epilátor asi celý nevytiahol, ale na pol ceste zanechal v koži. Je to otrasné.. Má niekto takú skúsenosť? čo s tym mám robiť ? Takto mám zapálené celé nohy, ešte šťastie,že som si s tým neepilovala stehná. Prosím o radu, nejaké maste na zapálené a zjazvené nohy. Dakujem

kyticka

ja mam uplne taky isty problem, akurat to mam aj vzadu na stehnach. po antibiotikach na zapal priedusiek sa mi cervenost fliacikov zlepsila. no stale mam zapalene korienky. naozaj neviem co robit. je to fakt neprijemne ukazovat ludom, ked mam kratasy, ale co mam robit, ked je tak horuco?! poradte mi prosim, co si na to mam dat. opakuje sa mi to uz asi 2 roky aj po epilovani aj po holeni.

RNG

Tu je jasny dokaz toho, ako je moda skodliva.
Na epilatore aj na kozi su samozrejme vzdy rozne mikroorganizmy. Ked ti epilator doslova trha chlpy, vytvara tisice poskodeni/raniek v kozi, kadial sa mikroorganizmy mozu dostat dovnutra a vytvorit rany, hnisania a podobne,
Ked ich je dost, presiahnu kapacitu tela , presiahnu imunitne maximum a telo sa nevie zahojit.
Odporucam sa natierat nejakou dobrou prirodnou kozmetikou, najlepsie ked si namiesas sama kokosovy olej s par kvapkami citricidalu, pripadne inych antimikrobialnych latok, podla toho, aka infekcia v tych vyrazkach je.
Pripadne brat aj vnutorne nieco na zvysenie imunity, ako napr betaglukany, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov, citricidal....

vevericka

mne sa po zarasteni tiez spravil fliacik ale casom mi vybledli vsetky..aj ked mne zarastali len vo oblasti holene a tam mi teraz po rokoch nerastu uz vobec..
zinkova je skor proti zapalu..nebudu tie korienky podrazdene..na stare flaky si myslim, uz nepomoze

malicka M

používam epilátor so zabudovaným chladením, len mi to vôbec nepomáha.. a tá zinková masť...pomôže, už ked mám také nohy ? lebo ja sa chcem zbaviť tých bordových jaziev, čo mi spravil ten epilátor. :-(

vevericka

po vytrhani natret zinkovou mastou..je protizapalova..a treba robit peeling, aby chlpky nezarastali..pri trhani pouzivat chladenie (ja mam epilator s uz zabudovanym chladenim), ale kto to tak nema do uteraku dat lad a prikladat..
ked nic z toho nezaberie..odstanovat chlpky inym sposobom

tttt

Ja mám taký istý problám tiež sa mi zapaľujú tie korienky, dávam si na to kalciovú mastičku ale nepomáha to skoro vôbec!!

tttt

Ja mám taký istý problám tiež sa mi zapaľujú tie korienky, dávam si na to kalciovú mastičku ale nepomáha to skoro vôbec!!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hnisavé nohy a zapálené korienky - Fórum - ZDRAVIE.sk