Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ja nechcem pevne lytka :(

Príspevok v téme: ja nechcem pevne lytka :(
hnus

Som mlada, je leto...uzasny cas na pekne letne satky, kratasky bla bla bla.... lenze ja NEMOZEM, moje nohy nevyzeraju ako nohy 20 rocnej baby, ale ako nohy nejakeho bicyklistu, ktory denne najazdi 50km... mam strasne tucne , resp. pevne lytka..co s tym?? Ked idem po kupku, mam pocit ze vsetci poizeraju len na moje nohy, nevidela som ziadnu babu s takymi noziskami...je to otrasny pocit, neexistuje nejaka operacia, alebo nieco podobne?? je to fakt otras pocit...Skor ako pomoc o radu som sa asi potrebovala vyrozpravat,.... Viem ze kazdy mame nejaky ten "nedostatok", ale mam pocit, ze toto je mega nedostatok....:(

zuzic

tak to podla mna neporiesis ked od narodenia. a prestan byt na seba taka prisna priatel ta lubi aj s lytkami tak neries, kazda mame chybu. ja mam geneticky vacsie stehna i ked som z nich trocha zhodila a kopu dalsich nedostatkov, strie, jazvy...nauc sa mat rada taka aka si. ja to tiez neviem ale uz sa mi to dari, hlavne aby sme boli zdrave...

hnus

ja som sa tak v púodstate narodila, ziadnemu sportu sa nejak extra nevenujem, aby dorastli az do takych obrovskych rozmerov, a su brutal velke.... ja to nechapem, je mi trapne dat si aj trojstvrtaky ked som s priatelom, on ma totizto nohy perfektne krasne- ja pri nom jak zruda ...

vevericka

mozno sa ti to len zda..pokial ich nemas ako profesionalny futbalista, ci ako kulturista..si myslim, ze to je ok..ci mas ich az take?

zuzic

nenazvala by som to mega nedostatok, mega nedostatok by bol keby si tie nohy vobec nemala
ale k veci. co mas vlastne s tymi lytkami? mas ich tucne ze sa na nich trase slanina, ci az moc vysportovane a svalnate? ja mam velmi pekne lytka z korcul..jedna z mala veci na ktore som pysna;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ja nechcem pevne lytka :( - Fórum - ZDRAVIE.sk