Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hodinky Saphir a Kenneth Cole - nazory

HodinárKolár

Čo tak značky ako Fossil, Esprit, Festina - design im nechýba a strojčeky sú tie isté www.casnahodinky.sk odporucam najme tie Fossili

Saphir

Ja mám Saphir značku veľmi rád takže vrelo odporúčam + keby sa ti niečo stalo tak 2 roky záruka. Ja kupujem hlavne automaty ...teda mechanické a nie baterkové ale to len preto lebo sa mi nechce meniť v 20 hodinkách baterky :D
Čo mám skúsenosti sklíčka sa neškriabu a povrchová úprava napr zlatenie vydrží veľmi veľa. Horšie je na tom kožený remienok ktorý pri dennodennom nosení vydrží cca 1.5 roka (na noc hodinky nedávam dole) jedine sa s nimi nesprchujem.

karkulkaa

beskyd

ja si ich tiež vyberám ako narodeninový darček síce nie k 18. ako jajka

a ja tiež nepozerám na značky,ale tieto hodinky mi padli v zlatníctve veľmi dooka a už keď investovať tak poriadne,len neviem či nebudem platiť viac za značku ako za kvalitu :)

Jajka11892

beskyd - nepotrpím si na značkách, vôbec sa neobliekam do značkových vecí ale tieto hodinky si vyberám ako darček na 18 tak by som chcela nejaké značkové hodinky.

Jajka11892

karkulkaa - Popozerám ale chcem si kúpiť hodinky niekde tu an Slovensku hlavne kvôli záruke. Teda ja by som si aj objednala zo zahraničia ale mame sa to dáko nepozdáva

karkulkaa

pekné...skús si pozrieť na anglických stránkach či nenájdeš lacnejšie...niekedy majú celkom dobré ceny na niektoré hodinky

Jajka11892

Mne sa páčia aj tieto
///

ale rodičia mi nekúpia hodinky za 200€ ... maximálne za tých 100€ a mám viem presnú predstavu ako by mali vyzerať niečo ako tieto s veľkým okrúhlym ciferníkom, kamienkami a číslami ale nepáčia sa mi tam rímske číslice... a chcem aj aby to bola aj dáka značka. viem som náročná :D

karkulkaa

aj mne sa páčia viac tie moschino.....jednoduché a pekné....a problém s časom by som na nich nemala :)
tak si ich asi pôjdem skúsiť do obchodu a uvidím ako budú vyzerať na ruke

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.