Hodinky Saphir a Kenneth Cole - nazory

Glam

dobrý výber :) tieto značky som zvažovala aj ja ale okolie nemalo skúsenosti a nechcela som moc vytrepať peniaze za niečo čo nepoznám a potom som našla na 24time-e hodinky značky mvmt a do tých som sa zamilovala na prvý pohľad ;) ale ak si ich vezmeš tak mi prosím napíš nech viem do budúcna

HodinárKolár

Čo tak značky ako Fossil, Esprit, Festina - design im nechýba a strojčeky sú tie isté www.casnahodinky.sk odporucam najme tie Fossili

Saphir

Ja mám Saphir značku veľmi rád takže vrelo odporúčam + keby sa ti niečo stalo tak 2 roky záruka. Ja kupujem hlavne automaty ...teda mechanické a nie baterkové ale to len preto lebo sa mi nechce meniť v 20 hodinkách baterky :D
Čo mám skúsenosti sklíčka sa neškriabu a povrchová úprava napr zlatenie vydrží veľmi veľa. Horšie je na tom kožený remienok ktorý pri dennodennom nosení vydrží cca 1.5 roka (na noc hodinky nedávam dole) jedine sa s nimi nesprchujem.

karkulkaa

beskyd

ja si ich tiež vyberám ako narodeninový darček síce nie k 18. ako jajka

a ja tiež nepozerám na značky,ale tieto hodinky mi padli v zlatníctve veľmi dooka a už keď investovať tak poriadne,len neviem či nebudem platiť viac za značku ako za kvalitu :)

Jajka11892

beskyd - nepotrpím si na značkách, vôbec sa neobliekam do značkových vecí ale tieto hodinky si vyberám ako darček na 18 tak by som chcela nejaké značkové hodinky.

Jajka11892

karkulkaa - Popozerám ale chcem si kúpiť hodinky niekde tu an Slovensku hlavne kvôli záruke. Teda ja by som si aj objednala zo zahraničia ale mame sa to dáko nepozdáva