Zivot v Trnave.

Lubos552

No len nechcem dopadnut tako ten z DNV :-)
Respektive, nech tam je bezpecne sa pohybovat aj po 22:00 vonku a podobne.

optic

Prečo pises o tych uliciach, ako keby tam bola najvacsia kriminalita? :) Slovanska je ulica, kde je taky park so stromami, ale to je uz taka cast, ktoru ani moc nechcu. Blizko je tam Spartak šenk, hotel Trnavan, nakupne centrum CKD... To zalezi od teba. Nie je zla stvrt, ale ja osobne za seba, ee. Ale na Slovanskej to prerabaju, tie byty su teraz pekne

Lubos552

Ahojte...
Tak som pozeral na Tehelnej, je tam len par bytov na predaj, a tie su tiez poriadne drahe :)
Potom na Hospodarskej a tam su za priblizne 60 tisic v povodnom stave, neviem ci sa za tolko oplati kupovat.
Alebo za 52 tisic, tam su tie ulice z Lincianskej. Napriklad Slovanska, je ta ulica bezpecna?

ThatGuy

Ja by som ti navrhol ulicu Tehelnu,doslova par metrov od polikliniky,kauflandu,skoly,skolky aj tesco je blizko a aj blizko centra ^

rada

nooo ak mozem tak ti poradim. G.goliana je teda jedna z ulic, ktoru nikto nechce brat. Kedysi to bola plna asocialnych ludi, teraz sa to pomenilo, ale je to take uz zaskatulkovane. Ale tuto ulicu nevyhladavam. Nerudova, to je uz lepsie. Daĺej na Hlinach. Tam je blizko Tesco, Poliklinika a zase malo parkovacich miest, ja byvam 30 rokov na Jiraskovej a paci sa mi tu, je to cast nova Lincianska, blizsie k Hrnciarovciam nad Parnou. Andreja Kubinu to je zase blizsie k centru, blizko je tam tusim cintorin.

Lubos552

Gen.Goliana/Nerudova su dobre ulice?
Popripade potom Andreja Kubinu.
Alebo Na hlinach...

Aspon tieto tri lokality sa velmi casto objavuju v ponukach.. Ale Tam juzne, nerudova a podobne su priliz vyhodne ceny ako keby :-) ze 50000 za 60-70m. Tam nie je ziadny trik? :-D

Lubos552

Nikushka - exkurzia by bola fajn :-)

trnavcanka - nemyslel som to v zlom, ale v kazdom meste je nejaka "zla" oblast :-)
Videl som aj v TT taku, kde boli divny ludia. Teraz neviem kde presne to bolo, pretoze som tam zabludil raz, minuly rok :-) Alebo v BA je tiez taka, myslim tu Kopciansku..

A ta Druzba, preco je naj, alebo ktore ulice tam este patira? (Aby som si to vedel pozriet cez mapu, zorientovat sa) :-)

trnavcanka

Lubos552 hovoris akoby bola v TT nejaka spina ako Lunik XV v Kosiciach :). Ved TT je pekna a sidliska su uz pestovane. Tiez som toho nazoru, ze je jedno ktora lokalita. Ale najvyhladavanejsie je Druzba a ak cestujes vlakom, tak by bolo vyhodne Prednadrazie...

[zruseny17]

je to uplne jedno,mozes si vybrat akurat tichsiu lokalitu dalej od centra alebo nieco bliz centru...kazde ma svoje vyhody aj nevyhody:)
a neviem ze by na niektorom sidlisku bola nejaka skladka alebo nejake socky...myslim ze mesto sa celkom rozumne stara o udrzbu...mne sa tu paci,ja sa nestazujem:)...nechces prist na exkurziu?:)))