Praca v Samsungu alebo vyplaty na SK

lemongras87

Samsung v trnave je najhorsi zavod v sirokom okoli. Ziadne peniaze nevyvazia tu buzeraciu. Nikto tam nechce robit, ludia sa tam tocia kazdy tyzden. A uz vobec nie vez edymax.

kabel

Angel, ešte prednedávnom si svoju terajšiu robotu ospevovala a teraz repceš :-DDD A čože sa stalo, že zrazu sa ti zapadákov a práca v ňom nepáči?

ANGEL-DEMON

ja som robila iba na jednu zmenu, 420 som mala za 12 dni lebo sme mali celozavodnu akurat tak bolo treba dobehnut...
ale to bolo tak ze 8cky ale 2x v tyzdni do 17 , čo viem tak aj terza tak robia, teda aspon ked som si pisala posledne s byvalou kolegynou co tam robí uz rok...
že najmenej mala 530€ v čistom a najviac 580€ a ona bola cez edymax a byva v dedine Biely kostol v dome a ze tam ma kazdy svoju izbu.... ja som bola na blbej ubytovni v GA a spolubyvajuce otras.. preto som odišla...

stravovanie bolo super velka jedalen na výber tolko jedál čo nikde v bežnej práci clovek nemá.. ale ja som na obedy nechodila, bola som cez eurotrade a tí nam davali stravne listky kazdy tyzden za kazdy odpracovany den a urobila som si za to nakup...

a robota super, jednoduchá práca a ked sa ti nepáči kde ta daju nie je problem povedať "lídrovi" a dá ťa inde...

je tam klíma a najprv som zapájala ledky a nad hlavou som mala klímu a zuby ma boleli z toho, ze mi lieky nezaberali ani jesť som nevedela... tak ma bez všetkeho dali inde... a tam som nerobila nič iné len natiahla lepiacu pásku, prilepila na okraj Tv a odstrihla... pohodička...

pozerám si v okolí GA byty a ak by som niečo lacné nasla garzonku alebo jednoizbák odstahujem sa tam..

lebo tu robím ako krava, nasla som si robotu tu, v mojom meste, robim chlapsku robotu, schudla som tu, mam tu fitko 6 dni v tyzdni, pridem z roboty ze som hotová ze na ine uz nemám energiu,... tak ani neviem ako mi presiel polrok čo tu robím.....aj ked ma tá práca baví, ale je ťažká.... a na vyplatu mi daju 400€ , pritom podla naročnosti by to malo byť aspon 600€ ...no na ttento zapadakov je to dosť...bez straveniek lebo maju jedalen,no to mne nevyhgovuije,..radsej by som stravenky brala..

takže ked to porovnám... samsung bol ovela lepší,.. robota pohoda, kolegyna pri mne sme kecali slovenka.. alebo som kecala so srbmi po anglicky, mala som štastie ze boli okolo mna normálni

praca_1

ahoj Angel demon a ten plat si mala taky aj s nadcasmi? ako ste tam mali vyriesene stravovanie a ked si nastupovala to si mala aj nejaky tyzden zaucenie? aj nocne si robila?

ANGEL-DEMON

praca_1 ak by som byvala v okolí tak by som tam jednoznačne pracovala, pretože práca je tam jednoduchá, ja som robila na 1 zmenu, zapajala som ledky.. plat 530-580€ v čistom, zalezi od hodín...
kazde 2 hod su tam prestavky, pracuje sa v čistom prostredí, v klíme..
asi 2 či 3x do tyzdna podla toho ako treba sa robí do 17tej..

ako som napísala ak by som tam byvala v okolí robila by som tam...
ale so sockami na ubytovni som nevedela vydržať preto som odtial odišla.. mam vlastny byt na druhom konci SVK...

je to jednoducha a dobre platena praca...
lebo napriklad potom som bola na pohovor v jasplastiku v Galante na miesto kvalitarky a tam im jebkalo na hlavy ked chceli aby som robila 12ky denne, nočne za 450 v hrubom !!!!

praca_1

ahojte mozem sa vas spytat ako sa vam pacilo v samsungu voderady ake smeny sa tam robia na 2 ci 3 a odkedy dokedy kto by o praci vedel viac prosim napiste sem vdakaa

grckagrc

To uz preboha kto nevie, co znamena v hrubom a v cistom?
V cistom je to, co realne dostanes a v hrubom plus dane a odvody, teda to, co ta zderie stat za to, ze makas jak opica.