jazvy na dusi a tele

krpo

ja nevjem sa stale zmierit s tim ze som mal autonehodu po ktorej mam zjazvenu tvar-nepomohla ani plasticka operacia.moje jazvy je stale vydet!!po havariji sa so mnou rozisla aj priatelka.od tej doby sa nevjem stale stim vyrovnat-moje sebavedomie je na bode 00000.od tej doby som stale uzavrety a moje komunikacne schopnosti sa vobec nepohli dopredu,len stale viac upadavaju. chcel by som vedet jak sa stoho vsetkeho dostat a byt trochu spolocenskejsky.poradte

rozumiem ti

bude to drasticke, ale pomoze to. porez sa predo mnou... a postaram sa Ti o taku infekciu do rany, ze uz do smrti zabudnes, ze vobec nieco take existuje.

niekedy to po dobrom proste nejde. bohuzial.

mnamka257

pokial ti nepomohol ani psycholog, tak potom uz neviem, co by som ti mala poradit.mozno si ale s tym psychologom nespolupracovala. v prvom rade to musis zlomit vo svojej hlave.nahovorit si, ze budes napriklad skareda, ked budes mat po rezani jazvy. a najdi si iny sposob ako vyventilovat zo seba zle veci.napriklad pis o tom basne, pribehy, bloguj, behaj skac, tancuj, skratka sa to snaz zuzitkovat. co sa tyka toho blogovania, tu mas inspiraciu: www.girls-life-br.blogspot.com

jajka001_

myslim, ze je to ako pichnúť si drogu. také masochistické, akože sa sama trestá za niečo, alebo ze tym ze sa poreze, potresta ostatnych za to ze su taki - ze aha, co som si kvoli vam spravila. taka sebaľútosť. nie? mam depku, tak tu dusevnu bolest dam najavo tym ze sa porezem. a potom to skryjem. aj tak dufam ze to niekto zisti a pomôze mi.

jajka001_

radsej si pusti poriadnu muziku. alebo sa chod s kamosmi opit, urcite je to lepsie ako sa rezať.
alebo meditácia
v prvom rade si vyrieš problém, čo ťa trápi. čo je to?