Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

obtazovanie otcom

Príspevok v téme: obtazovanie otcom
modroocka111

je mi trapne o tom pisat ale mam otazku co by ste robili v mojom pripade ak vas obtazuje vlastny otec? stava sa to hlavne vecer ak mama ani brat su neni doma. zacina sa to vecer ked sa idem kupat chodieva sa tam na mna pozerat ako sa kupem s tym ze kontroluje vodu a ked lezim v posteli hladka ma za brucho... mam 19rokov!

abaj

...určite mu to daj rázne na vedomie, že aj ked je tvoj otec, si dospelá a toto si nemá dovolovať...jasné, že to obráti na žart...proste on nerozmýšla v tej chvíli, že sa pozerá na svoju dcéru, ale na ženu...tomu sa hovorí, že rozmýšla guľami...ale nie je to normálne a určite ak to nezaberie, tak si sadni s mamou a jej to otvorene povedz...povedz jej, že ak to neprestane, tak ho pôjdeš udať za obťažovanie....potom treba ale riešiť, že z domu odídeš...bodka...hovädo...hm..ani hovädá to nerobia...držím prsty...

Sara1

Povedz to mame, hoci je možné, že bude brániť otca /popieranie reality, snaha zostať v iluzórnom bezpečí normálneho vzťahu/, na to sa priprav. Byť tebou, okamžite si nájdem robotu a prenájom - vlastné bývanie, s otcom preruším všetky styky, ak ťa bude i naďalej vyhľadávať, nahlás to na polícii, že ťa obťažuje, a že si praješ zákaz priblíženia. jemu sa vyhroz, že to dáš vedieť v jeho práci, nech mu to zničí kariéru, debilovi. Držím ti palce, máš výhodu v tom, že si už dospelá a vieš sa brániť!

mnamka257

pockaj on normalne otvori kupelnove dvere a vojde za tebou? v tom pripade mu povedz, ze si vodu uz vies skontrolovat aj sama.a pokial to bude robit stale, tak sa ho spytaj, ze o co mu ide. a ked neprestane, tak to medzi recou s mamou nadhod ako zart a potom zacni byt vazna. a co sa tyka tej postele ,skus to podobne. je to o to divnejsie, ze je to tvoj vlastny otec a nie otcim alebo tak. drzim ti palce

ivana45

Povedz otcovi, ze je ti to neprijemne a ze o viac nenastane, neuvidi ta nahu, nebude sa ta dotykat vobec a necha na tebe, aky si zvolis telesny kontakt napriklad pri zvitani sa. Inak ze povies mame, ze co sa deje. Alebo jej to povedz hned. Podla toho, ako odhadujes otca (ci bezproblemovo prestane) aj mamu.
Ak necakas uspech rozhovoru s otcom a podporu od mamy (nezavidim ti, ale - sme rozni), zavolaj napr. na linku
istoty (tel je nizsie) a porad sa.
Uvazuj o skole, kde by si byvala na internate alebo o odstahovani sa od rodicov.

janka24

mi mame takheo suseda,ktorý ked okola mna prejde tak sa musi o mna obtiret,že hned idem na 10 metrvo od neho a ked som ešte chodila na základnu som povedala doma,že sa na mna stále pozera a ma čaká pred vytahom...moj oco povedal,že ked sa niečo také stane ,že mu hlavu vykruti...nechapem,že niektorí ocovia si neuvedomuju svoju pozíciu otca a dcery..u svojho by som to určte nezažila.Mi sme tri dcery a vždy nam zaklopal do izyb a ked sme začali byt v puberte rešpektoval naše sukromie...
je msmutne ako niektori rodičia beru svoje pozície,

laskava

povedz mu,že ho udáš na polícii. ale mi pripadá blbost,že to nechceš a predsa ti chodí do kúpelne. neverím ti ... klameš nás tu !

a/ka

Na tvojom mieste by som sa s tým niekomu zdôverila. Hlavne zachovaj sebahrdosť a nedaj aby ti to robil. Skús mu povedať. že prečo to robí alebo, že prečo je taký divný.

tak

na toho debila slova platit nebudu, porozpravaj vsetko mame, cim skor, a v kazdom pripade nieco treba podniknut, ... drz sa, ...

anjelik9

normalne mu povedz že už nie si male decko aby pred nim bola naha že ti je neprijemne ked ta tvoj otec vidi nahu a sorry ale mne ten chlap normalny nedojde mne nepride normalne ani keby to robi chlap čo ženu nema nie to ešte že ma manželku a obtažuje decko povedz to aj mame že ti chodi do kupelky a neni ti to prijemne a zamykaj sa

lost

Nahraj si to ako dokaz, ten dokaz uloz na bezpecne miesto, no a potom si len slusne vypytaj jeho kreditku. Zabijes dve muchy jednou ranou..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

obtazovanie otcom - Fórum - ZDRAVIE.sk