láska- neláska ?

Príspevok v téme: láska- neláska ?
ne/zalubena

pred par mesiacmi sa mi zapacil jeden chlap jeden znamy denne si piseme sme kamosi pozname sa cez rodinu ale ja mam 15 a on 35 ...
neviem ci som bola do neho zamilovana alebo co ale ked som ho videla smiala som sa bola som strasne stastna mala som taky blazeny pocit...potom to dajak preslo

dnes sa mi snivalo ze som sa za neho vidala a dnes mam srdce niekde v krku zase sa mi paci chcem ho pobozkat ...ale neviem ci je to zamilovanost alebo nie

viem ze nemozeme byt spolu ale keby to tak o 5 rokov slo bolo by to super !
myslite ze ak by som doneho predsa len bola tak o taky 6 rokov by sme sa mohli dat dokiopy..ked on si nevie uz veeela rokov najst frajerku a nikoho vobec nema

dakujem za rady !!!

kvietok23

a ty si myslis, ze on bude na teba cakat 5-6 rokov? a dalsia vec, za tych 5-6 rokov si ty mozes najst nejakeho ovela lepsieho a vhodnejsieho partnera...ale na to ze mas 15, tak by si nad takymi vecami este nemala rozmyslat...

ne/zalubena

ale strasne by som s nim v buducnosti chcela mat vztah ...
niekedy mam pocit ze sa mu tiez pacim : napriklad ked mu neodpisem hned pise co sa deje preco nepisem, raz mi napisal aj zlatko , kamaratke hovoril ze som zlata atd..a aj mne to povedal
myslite ze sa mu pacim ?
myslite ze by sme spolu mohli mat vztah ked budem mat napriklad 20 ??

ne/zalubena

ale strasne by som s nim v buducnosti chcela mat vztah ...
niekedy mam pocit ze sa mu tiez pacim : napriklad ked mu neodpisem hned pise co sa deje preco nepisem, raz mi napisal aj zlatko , kamaratke hovoril ze som zlata atd..a aj mne to povedal
myslite ze sa mu pacim ?
myslite ze by sme spolu mohli mat vztah ked budem mat napriklad 20 ??

isabella

vacsinou dievcata, ktorym pri vychove chybal muzsky vzor vyhladavaju starsich muzov, ale ci je to tak aj u teba to neviem...
a popravde, mysliet si, ze stary chlap okolo 40tky je rozumny je dost pochabe, vek este neznamena rozum, praveze ak sa chlap do takeho veku este stale neusadil tak je to vacsinou znamkou toho, ze niekde nieco nie je v poriadku a je ovela vacsia pravdepodobnost, ze zrovna taky chlap bude ten prelietavy a nie ten mlady... k tebe by sa hodil chlapec do 20, aj taky nad 20 by bol pre teba uz stary a vlastne by o teba ako o dieta momentalne asi nezakopol...
a nie, nemozes byt zalubena ked sa takto pytas, si poblaznena, nic viac, to budes este 100x a pokazde z ineho...

mate59

maj ho ako dobrého staršieho kamaráta a nájdi si chalana okolo 20 tky,veď to nie je tvoj rovesník, ale by bol o 5 rokov starší.Nie si zamilovaná, len ešte nevieš čo chceš, lebo si mladá,názor sa ti ešte vyhraní.

zuzic

no ani ja sa zase neotacam za chalanmi jak kolotoc:D ale ked vidim nejaky moj typ..otocim sa:) pozri je to tak ako pisala jajka...poblaznenie to sa stava casto:) aj mne sa to stavalo a hutala som ci som zamilovana ale je to kravina. raz som stretla chalana pri ktorom som citila nieco totalne ine, tam osm nehutala co to je jednoducho som citila nieco ine ako pri tych predtym. to predtym boli len poblaznenia:) takze pockaj a raz zacitis nieco ovela ovela silnejsie...a to bude ta prava laska:)

ne/zamilovan

zuzic :
ja neviem proste sa mi pacia starsi ... nejak ma chalani v mojom veku nezaujmaju...neotacam sa zanimi ani nic...netrapia ma nelakaju ma

potom ze stou zamilovanostou: ja citim ze asi som ale este som take necitila vobec tak neviem...ale ked som povedala ze ho milujem mama hovori ze nejsom zamilovana iny zase hej tak ma pletie