Priznak tehotenstva za ako dlho?

staska

Ja som priznaky nepocitovala , prvym takym priznakom bolo vynechanie menst., nasledne som si spravila tehotensky test ktory to potvrdil.I ked otehotnela som 10 po predoslej menst., teda vtedy sme to spychli naplno a mala som podla vypoctoch neplodne dni- asi na mna nefunguju:) teraz som v 5 tyzdni:)

danny c.

no ja som v 10 tyzdni a zistila som to hned ako mi meskal menzes.v podstate pms ako vzdy,ale s jednym rozdielom,ulavy sa nedockam do tyzdna ale az za 7 mesiacov:)))

isabella

najskor si sprav tehotensky test, ak chces s takym niecim nabehnut na gynekologiu, lebo ta rovno vysmeju... pretoze ak si dostala menstruaciu, priznaky ziadne a este k tomu ani test si neskusala... daj si predpisat hak, to by bolo asi najsikovnejsie

jajka001_

aha odkaz mi to odstranilo, tak si najdi na nete pharmatex, jeden z takychto pripravkov, a pozri pribalovy letak

jajka001_

Precitaj si pouzitie - je to dost komplikovane , čo sa tyka času a hygieny - nesmies sa umyt mydlom isty cas po styku a tak
-odkaz odstránený-

Nevýhody chemickej antikoncepcie

Ani chemická antikoncepcia však nie je ideálna. Jej kritici ju totiž neodporúčajú používať ako jedinú formu ochrany a radia ju aplikovať v spojitosti s kondómom. Takýto spôsob však pôsobí ako dvojsečná zbraň. Chemická antikoncepcia totiž môže narušiť ochrannú vrstvu kondómu a prepustiť tak spermie. Ženy preto najčastejšie kombinujú chemickú antikoncepciu s prerušovanou súložou. Ďalšou nevýhodou je nutnosť dodržiavať časový plán, ktorý dvojicu do istej miery obmedzuje.

jajka001_

myslis chemicku? tam nepotrebujes predpis, kupis v lekarni.
Chemická antikoncepcia

Čapík alebo krém s látkou, ktorá likviduje spermie.
Aplikácia Pred stykom zavediete do pošvy, necháte asi desať minút pôsobiť.
Plusy
+ neobsahuje hormóny
+ nie je zdraviu nebezpečná
Mínusy
– nutné použiť pred každým stykom
– po styku ani pred ním sa nesmiete umývať mydlom
– môže vás prekvapiť alergická reakcia
– nesmiete ju používať počas vaginálnej infekcie
– dosť nízka spoľahlivosť

jajka001_

hej to je ale skor ojedinele :) a majú byť z čoho tehotné...no, nechcela by som byť v tvojej koži :))lekarke radsej povedz ze si mala nechraneny styk, nech si nemysli ze si uplny blazon :) nedas si rovno predpisat tu hak? nechcem ta navadzat ale ked si taka vystresovana z pouzivania kondomov. ale vies, ze tam je ochrana pri spravnom pouzivani 100percentna, nemusis sucasne pouzivat kondom...lebo aj take baby tu boli, co uzivali hak, kondom a este aj prerusovanu suloz :)