Ach boze

Príspevok v téme: Ach boze
gordura

Ahojte,
ja sa len chcem vyrozpravat,lebo ma uz ide zo mna porazit:(

8 mesiacov som trpela bulimiou,ale dala som tomu stop a teraz sa snazim chudnut ,,zdravo''...
na ranajky pijem tento shake:www.therapist-leeds.com

na obed si davam vacsinou melon,alebo jogurt s najnizzsimi kaloriami akymi som nasla,alebo jablko

a vecera opat shake... samozrejme ze som hladna medzi dnami,ale viem to vydrzat,len sa nesmiem priblizit k jedlu...a niekedy si jedlo zamienam za cigarety:( strasne chcem schudnut ako niekedy ked som mala 50kg:( a denne cvicim brusaky a take ine cviky este...mne uz tak sibe,ze ja nechodim v noci spat,ale cvicim:( vcera do pol 4 ranna:( a potom ma ta unava zmohla:( nenavidim sa najviac na svete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(

zuzu usa

oplati!pockaj este ked na ultazvuku uvidis prvykrat prstiky,ked zacne kopkat...neopisatelne!vsetky baby s ppp by si hlavne mali uvedomit to riziko,ze ak neprestanu vcas s tym sialenstvom,mozno babatko mat nikdy nebudu!a to by bola strasna skoda!

alusinka

Vcera som bola u svojej zenskej lekarky, a vsetko je na dobre ceste, aby som mohla mat bejbinko! Tak moooc sa tesim :)) Mojmu poloviciakovi som to este nepovedala, aby som to nezakrikla, tak som sa prisla pochvalit aspon tu :)))
Teraz si na mensiu oslavu spravim poriadne velke zemiakove placky, na ktore si robim chut uz mesiace... :))

Teraz uz som na milion percent presvedcena, ze stoji za to BOJOVAT! ;)

Drzim Vam palce dievcence, a zelam vela vela vela sil ;))

zuzka1911

Ahojte baby,

Trpezlivost mam, lebo pri PPP je trpezlivost asi ta najdolezitejsia vlastnost. No, mozno az na 2.mieste sa nachadza trpezlivost. Na 1.miesto by som asi dala to, ze zacat treba velkym odhodlanim a chcenim vyliecit sa. Anabella sa pravdepodobne vyliecit nechce. Lebo stale chce schudnut, nase rady berie jednym uchom dnu a druhym von. Ja ked som prisla na forum, prisla som sem preto, lebo som chcela konecne skoncit s tymto fasa "zivotnym stylom", ktory je maximalne chory, zvrateny, nenormalny... Pokial som sa vyliecit nechcela (teda vzdy som chcela, ale bala som sa zacat jest a bala som sa prestat vracat), na forum som nechodila. Nevyhladavala som rady mudrejsich. Myslela som si, aka som super, ze nejem alebo grcam. Ze trestam svoju rodinu tym, ze este schudnem a este schudnem... Ale trestala som jedine seba. A ludia ma vobec neobdivovali za to, aka som chuda, skor sa o mna bali. A ked som si uvedomila (konecne po X rokoch !!!!), ze to vsetko uz naozaj nie je v poriadku, prisla som si na forum po radu. Od tych, ktori si tym vsetkym prezili. Ani ten najlepsi odbornik na PPP nevie poradit tak dobre, ako baba, ktora si presla anorexiou alebo bulimiou (pisem o tychto dvoch, lebo sa tykaju mna). Psychologicku velmi lahko oklames, ja som to robila tiez. A ti ludia vlastne ani nevedia ako sa citis. Oni to ani nemozu vediet, lebo si tym nepresli. Takze som sa snazila Anabelle posunut moje rady, skusenosti. Ja sama stale nie som OK, ale na tej najlepsej ceste. Nevazim sa, vahu som schovala, nenavidim to zariadenie, sposobuje mi stresy a ubera mi vsetku slobodu, radost zo zivota. Takze nevazit sa-to je moja rada. Dalej-jest casto, najst si to, co ti chuti, aby si si pochutila. Kludne zo zaciatku 5-6krat denne. Sledovat zo zaciatku cas - kazde 2 az 3 hodiny. Nebyt hladna, nevyhladovat sa. Cvicit primerane a hlavne cvicit vtedy, ked budes mat z toho radost. Robit len to, co ti robi radost. Cvicit 2-3krat tyzdenne. Viac je zbytocne. Podla mna Anabelle cvicenie radost neprinasa. Ja som cvicila roky tiez len kvoli tomu, aby som schudla. Teraz cvicim, lebo chcem, kedy chcem, nie lebo musim. Odmietam robit veci, ktore robit nechcem. Naucila som sa povedat NIE. Konecne robim veci, ktore robit chcem :) A tesim sa z nich :) Zacinam sa mat rada. Zacinam sa pacit sama sebe. Zacina sa mi novy vztah a strasne sa z toho tesim. Vcera vecer o 9tej som jedla pizzu, no a co ? Nerobim to predsa kazdy den alebo ani kazdy tyzden. A dnes sa citim fajn, veselo, usmiato, spokojne. Pokial sa Anabella nebudes chciet vyliecit, nevyliecis sa. Pokial to nebudes chciet urobit sama pre seba, nepojde to. Ak to budes chciet urobit (vyliecit sa) pre rodinu alebo ja uz neviem koho... Nevyliecis sa. Oni ti v tom mozu akurat tak pomoct. A tiez-musis prestat chciet schudnut. Ak budes dietovat, vymyslat vselijake finty... Spadnes do toho. Musis zacat jest vsetko-jasne, v mensich porciach a pomaly... Ale vsetko. Hlavne normalne teple jedlo a ne blbosti. To pomohlo aj mne.
-normalne jedlo, 5-6krat denne, male porcie, pomaly, postupne sa dostanes do normalnejsej rychlosti, jedlo si nevycitat, nerozmyslat nad tym, najst si inu cinnost, ktora ti zamestna mozog-ale nie extremne cvicenie, radsej sa stretni s kamoskami alebo nieco take, byt v spolocnosti a neizolovat sa, naplanuj si den tak, aby si nemala cas grcat a premyslat nad jedlom, nehovorit jedlu zradlo, nevazit sa... neviem este co by som ti poradila. Je to tazke, no KED SA CHCE, DA SA VSETKO !!!!!!!!

osmickova

ja si poviem svoj nazor... mozno to nie je pravda,ale mne to tak pride...
to co ta anabella pise,tak mi to pride ze sa uz len robi zaujimavou a chce aby sme ju lutovali. sama vie,ze to co pise,je smiesne,ale pise to naschval,lebo jej proste robi dobre,ze Zuzka jej vzdy poradi a ona to mysli vazne a anabella je stastna ze sa robi zaujimavou.Zuzka,aj ja ta obdivujem,ja by som sa na nu uz vysrala,lebo to vidim na tych vetach co pise,ze si z toho robi prdel... pozrite sa n gorduru,to co napisala na teme SOM SPAT. obdivujem ju a cakam kedy sa sem vrati,lebo to tu cele sledujem a viem ze ona to mysli vazne.ale anabella mi pride uz naozaj smiesna...
mozno nemam pravdu,ale toto je moj nazor. Je to z tych jej prispevkov citit.Potrebuje lutovanie a to ju naplna.
Inak gordura,drzim palce:-))) tesim sa,ked sem napises:)

osmickova

ja si poviem svoj nazor... mozno to nie je pravda,ale mne to tak pride...
to co ta anabella pise,tak mi to pride ze sa uz len robi zaujimavou a chce aby sme ju lutovali. sama vie,ze to co pise,je smiesne,ale pise to naschval,lebo jej proste robi dobre,ze Zuzka jej vzdy poradi a ona to mysli vazne a anabella je stastna ze sa robi zaujimavou.Zuzka,aj ja ta obdivujem,ja by som sa na nu uz vysrala,lebo to vidim na tych vetach co pise,ze si z toho robi prdel... pozrite sa n gorduru,to co napisala na teme SOM SPAT. obdivujem ju a cakam kedy sa sem vrati,lebo to tu cele sledujem a viem ze ona to mysli vazne.ale anabella mi pride uz naozaj smiesna...
mozno nemam pravdu,ale toto je moj nazor. Je to z tych jej prispevkov citit.Potrebuje lutovanie a to ju naplna.
Inak gordura,drzim palce:-))) tesim sa,ked sem napises:)

ladida

Zuzka obdivujem tvoju trpezlivost.na tuto slecnu nemam inych slov akoze je sibnuta.sama sa zabija,nechce to zmenit,nie je stastna ale je prilis blba na to aby pochopila,ze to nie je kvoli tomu,ze "vela"vazi(45kg typujem)ale preto,ze nezije.ziva mrtvola.strata casu pre teba.

ladida

Zuzka obdivujem tvoju trpezlivost.na tuto slecnu nemam inych slov akoze je sibnuta.sama sa zabija,nechce to zmenit,nie je stastna ale je prilis blba na to aby pochopila,ze to nie je kvoli tomu,ze "vela"vazi(45kg typujem)ale preto,ze nezije.ziva mrtvola.strata casu pre teba.

ladida

Zuzka obdivujem tvoju trpezlivost.na tuto slecnu nemam inych slov akoze je sibnuta.sama sa zabija,nechce to zmenit,nie je stastna ale je prilis blba na to aby pochopila,ze to nie je kvoli tomu,ze "vela"vazi(45kg typujem)ale preto,ze nezije.ziva mrtvola.strata casu pre teba.

zuzka1911

prepáč za vyjadrovanie, no podľa mňa ti dosť už z toho všetkého zašibáva... samozrejme, že cvičíš veľa. a kilá ti nejdú dolu preto, lebo svaly vážia viacej ako tuk !!! to si treba uvedomiť. aj niečo ješ ? z čoho máš energiu ?

ana_bella

myslite ze cvicim vela alebo prilis malo? Chudnem a kila nejdu ani za nic dole.
Moje denne cvicenie : 20km korcule (2hod), 10km rotoped (45min), 30min stepper, 30 min posilko..
ale POZOR toto je cely pohyb co za den robim, ostatok dna, naozaj CELy den sedim a ucim sa..cize toto je naozaj moja jenina aktivita.. JE to prilis malo?