Ach boze

Príspevok v téme: Ach boze
gordura

Ahojte,
ja sa len chcem vyrozpravat,lebo ma uz ide zo mna porazit:(

8 mesiacov som trpela bulimiou,ale dala som tomu stop a teraz sa snazim chudnut ,,zdravo''...
na ranajky pijem tento shake:www.therapist-leeds.com

na obed si davam vacsinou melon,alebo jogurt s najnizzsimi kaloriami akymi som nasla,alebo jablko

a vecera opat shake... samozrejme ze som hladna medzi dnami,ale viem to vydrzat,len sa nesmiem priblizit k jedlu...a niekedy si jedlo zamienam za cigarety:( strasne chcem schudnut ako niekedy ked som mala 50kg:( a denne cvicim brusaky a take ine cviky este...mne uz tak sibe,ze ja nechodim v noci spat,ale cvicim:( vcera do pol 4 ranna:( a potom ma ta unava zmohla:( nenavidim sa najviac na svete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(

zuzka1911

takto sa dopracujes k anorexii alebo ta hlad premoze a zase spadnes do bulimie, alebo dopadnes ako ja, ze anorexia a ked nieco zjes tak to vyvracias a bude sa to volat nejaka anorekticka bulimia. ja som tiez cvicievala celu noc az pokial som nezaspala pocas cvicenia od unavy ... pokial sa chces dostat z PPP musis zacat jest normalne bez nejakych diet, pitia shake-ov, proste normalna strava a zdrave cvicenie, hovorim z vlastnej skusenosti. ty nemas skoro nic normalne vo svojom jedalnicku, teda vlastne nic normalne. pokus sa jest normalne, pravidelne, plus cvicenie a uvidis , bude ti lepsie aj psychicky a este aj schudnes ale zdravo !

Jajka11892

Vieščo ti poviem? že niesi sama :)
Nepreberieme to cez e-mail aj ja by som sa potrebovala s niekým porozprávať...