Ach boze

Príspevok v téme: Ach boze
gordura

Ahojte,
ja sa len chcem vyrozpravat,lebo ma uz ide zo mna porazit:(

8 mesiacov som trpela bulimiou,ale dala som tomu stop a teraz sa snazim chudnut ,,zdravo''...
na ranajky pijem tento shake:www.therapist-leeds.com

na obed si davam vacsinou melon,alebo jogurt s najnizzsimi kaloriami akymi som nasla,alebo jablko

a vecera opat shake... samozrejme ze som hladna medzi dnami,ale viem to vydrzat,len sa nesmiem priblizit k jedlu...a niekedy si jedlo zamienam za cigarety:( strasne chcem schudnut ako niekedy ked som mala 50kg:( a denne cvicim brusaky a take ine cviky este...mne uz tak sibe,ze ja nechodim v noci spat,ale cvicim:( vcera do pol 4 ranna:( a potom ma ta unava zmohla:( nenavidim sa najviac na svete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(

zuzka1911

Samé zdravé veci, ale v podstate sú to blbosti, ktoré iba oklamú Tvoj žalúdok. Daj si niečo normálne, zasýti Ťa to na dlhšiu dobu, kalórií to bude mať možno aj rovnako ako hentie srandy čo ješ ...

gordura

a teraz som mala jedny bebe keksy,troska manga a jablko... a prepadla ma panika. je to naozaj tak vela? ale zvracat nechcem ist,chcem to drzat.... bozeeee:(

zuzka1911

Podľa mňa áno, dopracuješ sa takto k anorexii. Anorexiu môžu mať aj ľudia, ktorí nie sú úplne že vychudnutí, ono je to psychická porucha. Proste neješ alebo si dáš len jablko alebo niečo na ten štýl. Ja som to tiež tak praktizovala. No úplne celé zle. Teraz som jedla normálne dva týždne, ani som nevracala a dnes som sa odvážila a nič som nepribrala, cítim sa super !

gordura

a este mam ja obrazok,ktory je mojim ,,bozskym vzorom'',sibe mi poriadne ze???? :(

boze,ked si pamatam,ked som mala 50 kg a jedla som normalne,robila modeling a este ma ani nenapadlo zacat s bulimiou alebo anorexiou.... nikdy. a nechapem ze fakt ma to nenapadlo.ale to asi preto,ze som bola spokojna. a vobec mi nevadilo,ze o pol 10 vecer som zozrala celu cokoladu.stale som mala usmev na tvari... boze,to boli casy...

gordura

fakt si myslis ze toto je nabeh na anorexiu? ako som uz pisala vedla,ked som zvracala,este som mala pocit ze jem aj malo a teraz si dam jablko,alebo nieco(na obed som mala rebarborovy salat s medom) a mam take strasne vycitky ze priberiem,ze to nie je mozne:( strasne sa bojim...v hlave mi uz huci ten sprosty hlas,ktory ma sprevadza odvtedy ako som zacala zvracat...ze budem tucna a nemala som to jest...tak si neska uz nedam asi nic:( na ranajky som mala shake a obed tu rebarboru a mam pocit ze som zjedla sto reznov a sto kil majonezoveho salatu:( co mam robit dievcata moje? mne strasne preskakuje:((( aachhh.............:(

zuzka1911

Nooo, takto sa veru dopracujes k anorexii ako vysitej. Ja viem o com hovorim. Tiez som skusala vselijake shaky, cvicila do odpadnutia x hodin denne a este v noci, ked vsetci spali, vyhadzovala jedlo, az som zrala nakoniec len mandarinku alebo jablko alebo nic a pila len citrony, vodu, colu light, matove caje atd. Dopracovala som sa k mojej vysnivanej vahe, ktora mi zrazu bola priliz vysoka, tak som pokracovala dalej. Proste nebudes spokojna so sebou nikdy, lebo uz si v tom zacarovanom kruhu ppp. Musis sa prijat taka aka si, dostat sa do nejakej tej dusevnej pohody, zacat jest normalne a zdravo a aj schudnes. Fakt !!!

gordura

ano mozno to nie je vela,ale na mna urcite je to vela,kedze viem ako som vtedy vyzerala a videla som si kosti a pacilo sa mi. dnes som jedla na ranajky cierny kusok chleba s medom a potom som isla cvicit do hypoxi,na obed som mala shake a o tretej melon a troska manga a na veceru hrozno...
pride mi ze straaasne vela toho zerem:( achh... a teraz idem v nedelu do nemecka,tak hadam tam nejako schudnem zo stresov a tak:( a idem zajtra rano o pol piatej behat konecne,po dlhom case:( viem,sibe mi,ale ja chcem byt taka ako niekedy:( Boze,co som komu urobila.....:(

zuzka1911

Ja si nemyslim, ze na vysku 176cm je tvojich 65kg nejako extra vela. Ja mam 167 a 55-56kg a je to ok. Samozrejme, citim sa ako tlste prasa, ale to je len moj nechutny pocit. Viem, ze som normalna, len si to musim naozaj zacat mysliet.
Prehanadla znicia vsetko, to prestan uzivat ako prve. Oni ti spomalia cely metabolizmus, nebude ti vobec travit a potrva doooost dlho, kym sa znova vsetko nastartuje. Fakt zacni normalne jest. Ja uz dva tyzdne nevraciam a nepribrala som vobec. Prvy tyzden bol hrozny, pretoze som mala pocit, ze som nechutne tlsta ako slon, ale to bol tiez iba pocit, pretoze to jedlo , to malo co som zjedla, zostalo vo mne. To treba prekonat a potom bude dobre. Teda nie dobre, lepsie. Postupne sa naucis co je spravna porcia, nie mala, nie velka. Najhlavnejsie su ranajky, ale to urcite vies. Bulimia je hnusna, nenavidim ju. Anorexia tiez. Ale bulimia podla mna horsia. Alebo ja neviem. To je jedno, oboje su hnusne. A neobvinuj USA alebo nikoho za to, ze si pribrala. Proste sa to stalo, no booooze, zase schudnes a bude dobre !!! Ale zdravo, bez jojo efektu a budes mat aj energiu, aj elan do zivota :)

ana_bella

gordura, presne aj ja som v USA strasne pribrala a pritom som kazdy den behala 4 mile a mala treningy a este aj tancovala kazdy den. Si na strednej alebo vyske? Bola si ako exchange student? Ja som sa hambila aj prist doov n aslovensko ze co si vsetci o mne pomyslia:(

gordura

a este aj to ze beriem prehanadla.... ktore som prave teraz zapila vodou.... viem,mal by ma niekto poriadne vyfackat:(