Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krivy penis, operacia ?

Príspevok v téme: Krivy penis, operacia ?
raver

Dobry den , mam 16 rokov a mam problem s krivym penisom , mam ho zahnuty do lava (asi 50 -60 stupnov ) a trochu hore , mam pocit ako keby bol uplne naspodu zlomeny , ked ho napnem tak je tych 50-60 stupnov dolava ale ked povolim tak len padne na bok :( ... som ochotny podstupit operaciu , ma s nou niekto skusenosti ? lebo si myslim ze ho mam ohnuty az priliz na to aby to pri sexe nevadilo, popripade cena operacie keby niekto vedel , dakujem

prowler16

no neviem co som to ziskal vdaka nevhodnemu spodnemu pradlu alebo cim tom bude, mna by len zaujimalo hlavne zeny by sa mohli vyjadrit, ci ma niektora s takou "vyhybkou" skusenosti, ci je to pravda ked pisu s tymto sa daju prebadat aj take zakutia ktore normalny tvar nedokaze :D

Expert

Čítal som na internete alebo v novinách, že zakrivenie si spôsobujeme sami, a to dokonca o tom ani sami nevieme. Ževraj za to môže spodné prádlo aké nosíme v mladom veku. Ak je to tesné a penis máme na jednej strane, tak sa neprekrvuje tak ako ta druhá a tým vzniká zakrivenie, tak ma napadlo že nachvylku nebudem prekrvovať aj druhu stranu a pekne vynadam svojim rodičom :)

parararam

powler16: no zle to nevyzera... mohol by si si povedať, že aspon si jedinečný.. pokial ti to nevadí, je to dobre... lebo inak ho máš dobrý.. a dostaneš sa vo vagíne na miesta, kam sa iní nedostanú :) ale ak ti to vadí, skús navštíviť lekára a na operáciu..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krivy penis, operacia ? - Fórum - ZDRAVIE.sk