Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HAK-uzivanie

Príspevok v téme: HAK-uzivanie
kajush

zdravim, mam problem s uzivanim hak, tabletky uzivam tak , ze uzijem balenie potom 7dni pauza , pocas kt dostanem menzes a tak dokolecka dokola... minule mi vsak sestricka u gynekologa povedala, ze to sa tak neuziva, ze vzdy sa uziva od druheho dna menstruacie... bola som v soku, vsetky moje kamosky uzivaju ako ja, a dokonca aj lekar mi povedal ze to mam brat takto a zrazu mi tvrdia inak.. ako teda uzivat?
ja bolo to pred rokom a ja som to tak nechala a uzivala tak ako vzdy... dnes mi na vysetreni doktor povedal ze mam vysoko endometrium, bojim sa ze som tehotna aj ked hak uzivam ale tymto sposobom ako pisem, lebo som si to uz nechcela menit

Aduliena

Ahojte, poradíte?

Bola som na dovolenke pri mori a teraz mám špinenie už piaty deň. Bola som u lekára, vraj je to od tepla a zmeny podnebia a že to prejde. Zároveň som ho však požiadala aj o zmenu HAK, prechádzam z Lyndinette 30 na Novynette. Lyndinette mám ešte na 5 dní a potom by bola pauza.Tak mi lekár povedal, že keď už mám to špinenie, nech už nedoberiem tých posledných 5 tabletiek Lyndinette, nech si spravím pauzu už teraz. A po pauze budem už brať Novynette. Tak moja otázka je, som chránená aj teraz, keď od dnes začínam 7 dňovú pauzu a potom začnem brať novú HAK? Alebo sa mám chrániť aj inak? A ak, tak dokedy? Díky za rady.

Jaja18

to je blbost...ja tiez vezmem poslednu tabletku v pondelok a po pauze zacinam ich uzivat v utorok...7 dni je pauza a au na 8 den za berie tabletka...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

HAK-uzivanie - Fórum - ZDRAVIE.sk