Červená šnúrka na ruke - co to je?

gatrix

Je to hlúposť . Červená šnúrka sa nezmôže na viac ako sa zauzliť alebo sa rozšnurovať :). S pozdravom g

jajka001_

ta cervena snurka je proti urieknutiu. nie proti zabitiu a podobne. urieknutie je ze stretnes zleho cloveka, co ti nepraje, a ak si slaby , tak tu zlu energiu prenesie na teba. prestane sa ti darit, zacnes mat zdravotne problemy, vztahy sa ti pokazia. poznam jedno dievca, ktore tvrdilo ze jej ta cervena snurka pomohla proti konkretnej osobe, ktora jej robila zle. ak by to aj realne nepomahalo, takyto ochranny talizman ti doda psychicku silu. pouzivali to uz pred tisickami rokov rozne prirodne kultury. myslim talizmany.

milli11

Verim ako verim.
Napriklad pochybujem, zeby ma taka snurka ochranila pred bodnutiami nozom alebo zastrelenim. To teraz prehanam, ale realisticky to vidim takto.
Zas, niekedy mavam sny, ktore sa neskor stanu. Napriklad sa mi snivalo, ze bratranec mal autonehodu a zahyul. O niekolko mesiacov mal autonehodu, ale prezil. Pritom, ked sa mi to snivalo, este si ani nezacal robit vodicak, cize som nemohla vediet, ci bude niekedy soferovat. Alebo sa mi snivalo, ze sa vydavala znama. Pritom sa prave v tom case rozisla, ale potom sa opat dali dokopy a zobrali sa.
Cize si myslim, ze je tu nieco nadprirodzene.
Co sa tyka vestenia, tak najlepsia bola urcite Agaven. Ostatne vestice vedia povedat, v buducnosti sa to zlepsi, lenze ja by som bola najradsej, keby mi povedali presny datum, kedy bude to lepsie a oni povedia, ze to bude v rozsahu 10 rokov.

milli11

Bozie oko? Je to trojuholnik a uprostred neho je oko. Aspon take, ake som videla ja.
Ja napriklad na ochranu nosim zlaty krizik.
Minule som aj ja videla jednu znamu, ze ma na ruke cervenu snurku. Viem, ze nie je tehotna, lebo uz ma svoj vek. Ked som sa jej opytala, preco to ma, nechcela odpovedat. iba sa zatvarila divne, akoby sa urazila.

soffa

je to proti urieknutiu.ja nosim napriklad davidovu hviezdu,(kadzy sa ma pyta ci som zidovka,ale je to najochrannejsi symbol),niekto nosi bozie oko.,niekto cervenu snurku,niekto nenosi nic,niekto len preto ze je to in.atd.je len na tebe ci v to veris,alebo nie.1000 ludi 1000 chuti