môžem si spraviť tehotenský test aj keď beriem antikoncepciu?

isabella

ak to mas v obdobi menstruacie, tak je to normalne menzes, len sa ti skratil a zoslabol, to je pri uzivani hak bezne, nelam si nad tym hlavu

n,,

ahojte no tak som si robila ten text a bol negativny.. :) tak viete istota je istota a nemusí ma to už trápiť.. a to špinenie môže byť slabý menzes, alebo nežiadúci účinok bratia hak, alebo prechladnutie maternice vaječníkov...

lioness_01

jaja nehnevaj sa , ale ty máš ukončenú osobitnú školu ?

je to záležitosť užívania antikoncepcie ale nie toho, že si ju len začala brať, taký menzes majú aj dievčatá čo antikoncepciu berú aj 5 rokov, to vôbec nesúvisí s tým, že si ju začala užívať, je to proste menzes, len slabší...

lioness_01

ak si mala špinenie v čase menzesu tak to je ako normálna menštruácia a nie je to záležitosť toho, že si len nedávno začala brať antikoncepciu... ak si mala špinenie počas užívania , tak je to záležitosť prvých troch mesiacov, takže odpoveď gynekologa záleží od toho, ako dobre/zle si mu svoj problém vysvetlila...

Jaja18

lioness_01, na nete pisal gynekolog, vraj ze to je zvycajne tak v prvych 3 troch mesiacoch uzivania...no a vratim sa k tomu co bolo...to spinenie som mala 7 dni adne smi to skoncilo ...taze tak..a v stredu mam ist na kontrolu po 3 mesiacoch na gyndu no aspytam sa to...

lioness_01

Jaja, to nie je zvyčajne v prvých troch mesiacoch užívania HAK, to môžeš mať stále... to vôbec nie je spôsobené tým, že si začala užívať HAK... a nie že sliznica nemá čo odlúpiť, ale nemá sa aká sliznica odlúpiť

Jaja18

ale to spinenie je aj napr. len z uczivania HAK, sliznica maternice nema co odlupit niekedy...je to zvycajne v prvych 3 mesiacoh uzivania HAk...lebo ja mmam spinenie ale taky silny ahnedy vytok uz 6 den ale krv neprisla...ja uzivam HAK 2 mesiac

whee_ee

vtedy je to len také špinenie, ale pokiaľ ti chodí menzes, tak tehotná nie si, ale ak chceš, skús, náhoda je sviňa :))) antikoncepcia nie je 100%, tuším otehotnejú 2-3 ženy z 1000 počas roka pri ideálnom užívaní :))