vytoky - dozivotna diagnoza?!?

Príspevok v téme: vytoky - dozivotna diagnoza?!?
otazka

ahojte. len ma zaujima, ci sa tu najde zena, ktora sa vytokov zbavila..totiz ja mam pocit, ze uz sa s nimi musim len zmierit. Ak by som mala zakazdym chodit gynekologovi, co sa mi moj vytok nezda, asi by som tam bola pravidelne kazdy mesiac, alebo po dobrati liekov. Moj vytok uz ani nepamatam kedy bol normalny. stale je sfarbeny dozlta a je ho dost.. Kazdy den musim nosit intimku.. je to otrava :( a neviem co s tym. Doktor, ktoreho teraz mam je fakt dobry, takze zmena doktora mi nepomoze.. No a naozaj ma len tak informativne zaujima, ci je tu nejaka zena, ktora sa toho zbavila (nemyslim len na kratko, ale na stalo..) dakujem :)

lera

ja mam tiez sem tam vytok sfarbeny do zlta, ked zaschne...ale iba ked zaschne je zlty, inak nie..a ten je ok, povedal dr.

fhntr

no to s tym tamponom som pocula i ja ale ze sa to dava ked niekto ma kvasinky a nie vytoky ja ties mam vytok taky ako voda troska sfarbeny do zlta ked zaschne

luccy11

tak to s tym jogurtom som pocula aj ja a este aj cesnak ale to musi byt brutus, bibiana23 mas s tym jogurtom skusenosti?

sjella

a to pomoze? :) jem taketo jogurty stale, aj acidka a podobne taketo veci. ale dole som si to nikdy neskusala davat..