vytoky - dozivotna diagnoza?!?

Príspevok v téme: vytoky - dozivotna diagnoza?!?
otazka

ahojte. len ma zaujima, ci sa tu najde zena, ktora sa vytokov zbavila..totiz ja mam pocit, ze uz sa s nimi musim len zmierit. Ak by som mala zakazdym chodit gynekologovi, co sa mi moj vytok nezda, asi by som tam bola pravidelne kazdy mesiac, alebo po dobrati liekov. Moj vytok uz ani nepamatam kedy bol normalny. stale je sfarbeny dozlta a je ho dost.. Kazdy den musim nosit intimku.. je to otrava :( a neviem co s tym. Doktor, ktoreho teraz mam je fakt dobry, takze zmena doktora mi nepomoze.. No a naozaj ma len tak informativne zaujima, ci je tu nejaka zena, ktora sa toho zbavila (nemyslim len na kratko, ale na stalo..) dakujem :)

bibiana23

zacni pouzivat biely jogurt so zivou kulturou,bicidus -bio jogurt.a to si vkladaj do posvy kazdy vecer do dvoch tyzdnov na obnovenie mikroflory

sjella

ja to mam presne take ako kočka co to sem pisala. mam super doktora... je fakt dobry a ako kukam, nie osm sama, ktora tym trpi.. mna zaujima, ci sa nejakej zene podarilo nad tym zvitazit

sjella

staale.. presne te isty problem ako ma otazka. Teraz s nikym nechodim, ale ked si predstavim, ze by som ho mala pocas sexu, zda sa mi to dost odpudive...

sjella

no, kočky.. vidim, ze mame klub :) Ja s tym dokazem zit, ale viete co ma trapi? ze ked si konecne najdem znova lasku, co potom? Vedd to bude dost trapne napriklad pri sexe ked to nahodou zase potecie.. :( Ani nie trapne, ako skor nechutne.. Ja s tym chodim k doktorovi tiez uz dost dlho a nic .. :-(
SAKUSIK: ako ze pamiatka an prveho pritela?