Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kolko by mi dali uver?

happi:-)

okolo 35000 by ti dali, zalezi od toho ako budes rucit, ci nehnutelnostou alebo mas rucitela, ci si vydata, ci mas deti, ake mas vydavky, ci mas uz nejaky iny uver...treba sa popytat v bankach, kazda ma ine podmienky

gatrix

200 maximum. Záleží na stave,deťoch,Tvojej práci a inom. Nebolo by lepšie si radšej nasporiť ako sa zadlžiť ? Podľa mňa áno . Budeš splácať napr.100 eur po dobu 10 rokov tie Ti niekedy budú chýbať ...potom si požičiaš , ale budeš ich musieť neskôr vrátiť. Vrátiš ich a bude Ti ešte viac chýbať...tak sa dostaneš do začarovaného kruhu z ktorého sa veľmi ťažko dostaneš. Jedine nejakým zázrakom , ale ten tak často neprichádza. A musíš brať do úvahy aj stratu zamestnania,desať rokov je dlhšia doba.

bublifuk1

choď sa popýtať do príslušných inštitúcií na podmienky a výšku úveru. závisí od účelu použitia, od záruk a podobne.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kolko by mi dali uver? - Fórum - ZDRAVIE.sk