ked uraduje alkohol...

Príspevok v téme: ked uraduje alkohol...
nepoucitelny

dlho som zil peknym usporiadanym zivotom, ziadne excesy, v piatok som bol na zure, ozral som sa, rano som sa zobudil kdesi na chodniku bez penazenky a dokladov...
potom doma mi zazvonil taky velmi divny parik, a maval penazenkou, ze ako mi ju doniesli...tak som ich pozval donutra...pohostil som ich vinom, este sam nie triezvy, vyzerali dost podozrivo, ale fakt, ze mi doniesli penazenku vo mne zahnal vsetky podozrenia...
slubil som im ako nalezne 50 €, isli somnou do bankomatu, chlapik asi ocumol PIN...potom sme sli kazdy svojou cestou, poobede vsak zvonili znova, ze si sa s nimi nejdem kupat, tak ja ze dobre, ale nech ma pockaju, ze sa osprchujem...jak som vysiel zo sprchy uz ich nebolo, ale nic podozrive som nevidel..potom sa vratili, aj s nejakym pivom, ze boli v obchode, no za chvilu mali nejaky telefonat, ze musia odist...
tak si isli po svojom...
veci z penazenky sa povalovali na stole, ale nic nechybalo, tak som bol kludny...
potom som vsak zistil, ze v obvycacjke chyba dekoracia, ktoru som tam mal dlhe roky, a nejake dalsie prkotiny z police...tretky...no ale moje osobne veci...v kupelni moja vonavka...a ked som isiel do obchodu, zistil som, ze mam vybieleny ucet...doma som pozrel internet banking...jasne, ze vybrali co tam bolo, medzitym jak som sa sprchoval, odbehli, a potom kartu vratili nazad...zmizlo mi \"len\" 200 €, nastastie som na tomnucte viac nemal...
ale zhrozil som sa, ze co mi vsetko mohli zobrat.. notebook...zazrak, ze sa tak nestalo...
som uz 3 den depke, jednak z tej opice a jednak z toho, jak som sa nechal podviest...depku z toho, ze som hlupak...
neviem sa s tym vyrovnat..a vysvetlit si, preco musim raz za kvartal vyviest nieco, co nedokazem potom pochopit...
no toto uz bolo vynimocne...
ake dosledky mam z toho vyviest?pre seba? najlepsie by bolo zabudnut...
ale nechcem vyviest nieco podobne uz nikdy...konic koncov to este \"dobre\" dopadlo...pustit si hentakych kleptomanov do bytu...to bol fakt rozum...
je mi z toho zle...co by ste si po takom niecom o sebe mysleli?

nepoucitelny

..neuveritelne..ten grazel mi pred chvilou volal z utajeneho cisla, ze jak sa mam, ako keby sa nechumelilo, ja som sa tiez tvaril, ze akoby nic... tak som mu povedal, ze sak mozme zajtra skocit na pivo.. tak rozmyslam, co s tym urobim...

leninka

nepoučiteľný, viem si predstaviť, čo asi prežívaš, no na 100 percent to neviem, lebo som nikdy nebola opitá. Keď som aj niekde na oslave, tak nepijem, a keď si dám, tak ani nie 1dcl vína... šampanského... Rodina aj známi si na to zvykli... Ale zo slušnosti sa opýtajú :-)) To je dobre, že sa už tak netrápiš... Chcelo to len čas a usporiadať si myšlienky...

nepoucitelny

leninka, horsie je, ze to bolo spojene s alkoholom...to je ten pruser, opica a este tie problemy...alkohol je v takychto pripadoch velky depresant...
vcera mi bolo priserne, ale vecer som si dal tri plzne capovane... a fakt pomohlo...uz na to nemyslim, co sa stalo...
dnes prvy noormalnejsi den...
ludia, neprehanajte to s pitim...
naucit sa pit je velmi dolezite...tzn neist na doraz..
2-3 pivka,nanajvys 4, to je miera...a chcem sa naucit odchadzat zo zurov medzi prvymi, to je moj zavazok...ved fajcit som prestal bez vacsich problemov.. :)
leninka ty si aj vypijes, alebo si abstinentka?

leninka

Zrejme to bola výstraha... A keďže si si to uvedomil, a uvedomil, čo sa mohlo všetko stať... tak budeš k tomu aj tak pristupovať... No snaž sa už nad tým netrápiť... Zlých vecí sa ešte veľa stane, ale treba sa na všetko pozerať z tej lepšej stránky... Všetko, čo sa v živote stane je na niečo dobré...