Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ceny primorsko/ bulharsko 2010

hadajko

Neviem ci sa mi podari sem prilepit penzion Irinka. Je pri juznej plazi. Nedari sa mi to, ale daj si do googlu penzion Irinka a tam mas vela moznosti na jeho prehliadku.

hahallelele

my mame si vybrať hotel irinka alebo aquamarine... neviete niečo o tom? alebo resp. no name penziony. ale to su rodinne penziony..a amôže to byť hocičo..čiže to je skoro ako na blind. môže ale nemusi sa nam to lubiť....tak neviem ....nikde neviem o tej irinke a aquamarine najsť niečo.... hroznu mam dilemu

hadajko

A este inac more bolo ciste a teple,plaz piesocnata, su tam dve plaze juzna a severna. Vacsina ludi chodi na severnu, su tam sirsie moznosti a je vacsia.. My sme tiez chodili na severnu. Poplatok za lehatko je 5 leva a za slnecnik je tiez 5 leva. Na plazi sa mozes super a lacno tiez najest .

hadajko

Ja som bola v hotely s ranajkami.Potom sme chodili po restikach. Dalo sa to zvladnut, pre dvoch sme za veceru aj s piveckom a vinkom platili okolo 20 az 25 leva , co je asi 10 az 12,5 eur. Plechovka piva v obchode stala asi 1,85 leva, zalezi kde, cigarety skoro narovnako, marlborky aj trocha drahsie ako u nas. Zmrzlina sa vazila 10 dkg stalo 1,39 leva. Malinovky a mineralky boli lacne. Trojuholnik pizze alebo velka palacinka 2 leva. Neviem co ta este zaujima.

hahhaallee

ja neviem napr. pivo , cigarety, večera pre jednu osobu. cca. nealko. chlieb... a kde si bola ubytovana.... je tam pekne more ? počasie

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ceny primorsko/ bulharsko 2010 - Fórum - ZDRAVIE.sk