Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ake platy su v GLS Slovakia

lizinka

Nemate niekto skusenost s touto pracou? Moj priatel dostal ponuku robit kuriera v tejto firme, ale je to na zivnost, tak sa nevieme rozhodnut, ci ma odist z menej platenej prace do tejto firmy..lebo som pocula, ze to je aj dost pakaren a hlavne tej zivnosti sa trochu obavam.,ak ma niekto skusenosti, budem vdacna..

glsslovakia

ja som sa mojou predstavou , na ktoru sa ma pytali trafila do toho, co ponukaju ako fix

a potom su tam premie, uvidime, ci sa da nejake ziskat, je to narocne

ale prijali ma

M74

Ja som sa bežne stretol s tým, že plat sa naozaj líšil podľa lokality v rámci jednej firmy, ale že závisel aj od toho kto si koľko zapýtal a nakoľko bol ten človek pre firmu zaujímavý. Každopádne nie je od veci radšej povedať vyšší plat, ako pýtať málo a potom zistiť, že kolega si pýtal pri nástupe viac a toľko aj dostal :-).

glsslovakia

nie, myslim stred slovenska
nenapadlo ma (ja naivka) ze jedna firma ponukne rozlicny plat na tu istu poziciu len podla toho, kde zijes....

na nete su akoze orientacne platy v roznych sektoroch,ale tot neviem vobec nikam zaradit

t333

na nete to ani nenajdes. to je snad jasne...
dalsia vec, GLS kde? ale predpokladam ze v BA. tu v BA si totiz vsetci myslia, ze su centrom vesmiru a automaticky je vsetko v BA.
sorry za podrypnutie, ale nedalo mi..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ake platy su v GLS Slovakia - Fórum - ZDRAVIE.sk