Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktorá HAK?

Príspevok v téme: Ktorá HAK?
Ivka159

Ahojte :).. Chcela by som sa poradiť ohľadom antikoncepcie. Dávnejšie som užívala Chloe bola som veľmi spokojná čo sa týka krásy- pleť, vlasy, bolesti pri menštruácii zmizli, akurát som po roku mala nevoľnosti a tak som ju vysadila.. po polročnej prestávke mi gynekologička predpísala s menším obsahom hormónov Belaru. Užívam ju MESIAC a nevoľnosti sa vrátili, proste cítim to keď sa ráno zobudím taký divný pocit na žalúdku. A radšej ju chcem zmeniť, konečne chcem antikonepciu ktorá mi sadne. Rozmýšľam nad Jeanine, Yadine alebo Yasminelle. Máte niaké skúsenosti? Ďakujem :)

isabella

ivka, je dost mozne, ze tvoje telo zle reaguje vseobecne na hak, ze toho ma po case dost a toto budes citit pri kazdej, mozes skusit hociktoru z tych co si vymenovala, ale problem moze byt v tebe, v tvojom tele, mohlo sa vyskytnut nieco, co ti dalej znemoznuje uzivat hak bez problemov, ine ako skusanie ti uz nezostava...

Ivka159

Ja to chcem brať len niako pol roka potom pauzu, chcem aby mi zmizli bolesti z menštruácie hlavne teraz, ešte k tomu idem na stužkovú do zahraničia a neprežila by som tam tie bolesti...

anna555

Baby neviete sa inak chrátiť? brala som Mercilon 5 a pól roka,teraz neberiem pól roka a cítim sa úplne super zdravotne,mne to zhumplovalo celý organizmus aj čo sa týka psychickej stránky,plus nehovorím o rôznych krčových žilách,trombózach a podobne!!! Načo si ničiť zdravý mladý organizmus,načo????

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ktorá HAK? - Fórum - ZDRAVIE.sk