Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zlavnene cestovne

ojka

ewelin, no veď to je to, je to kapanek nedomyslené (; majú v tom bordel, takisto ako na úradoch práce , v poistovniach a iných odvetviach, ktoré sa dotýkajú bakalárov (;

ewelin28

ojka..a ako by to urobili zeleznice..bez skoly??..ja si to neviem perdstavit..ako mi dokazu ze uz som bc?? poviem ze som neurobila..a idem na opravak..alebo ze idem na augustovy termin..nic mi nemozu predsa :D

ojka

noooo, na autobus ti platí klasicky do konca augusta a železnice to mali na konci júna všetkych bakalarom stopnuť, aspon tak som to prednedávnom čítala, ale asi to zmenili, lebo normálne aj sprievodcovia vo vlaku ti uznaju polovičny. Teda aspon z mojich skúseností nám ho nikto, ani na študijnom, ani busy, ani železnice "nezablokovali",... našťastie (:

Asad

A ked som prave maturovala a pokracujem v studiu na vyske, tak mam tiez narok na zlavu? Mozem si vystavit zlavnenku na zeleznicnej stanici? Mna uz napadlo ze ci to neplati do 31.8.

ewelin28

tak pokial ti skola isic nezablokovala..mala by si ho mat stale platny...ale napriklad jedna nemenovana sukromna autobusova spolocnost sa rozhodla ze cez leto davat zlavy studentom nebude..aj ked mas platny doklad..musis ist na cely listok :)

takistoBc.

my sme si povinne museli zájsť do strediska správy AIO a tam nam isic zablokolvali a dali peciatku na predtlaceny papier, na zaklade coho nam potom dali na studijnom papier o ukonceni studia.

Totalna hovadina ze to neplati pre vsetky skoly rovnako, zeby sme mali este narok na zlavu! Svinske dost...

luciferka

tak to ci mas pravo na zlavu nezavisi od úpodniku ale od skoly ako mas funkcny ISIC, lebo ak ho nemas funkcny, tak sa mozes stazovat na podnik kolko chces.....ale to ti povedia jedine na skole, pripadne si to pozri na terminaly, kde si aktivujes ISIC kazdy rok na zaciatku, ze dokedy ti plati.....lebo v podstate dnom poslednej statnej skusky sa stavas absolventom, dostavas potvrdenie o ukonceni studia....neviem, preco je to takto na nic zariadene cele, ale mne tiez najprv povedali, ze dnom statnej skusky koci platnost ISICu a potom ked som si bola zistovat ako to je este raz, tak mi zase povedali toto.....neviem ako sa to rieisi, preco to takto je, a nechapem tiez, ako sa to moze lisit...

poipoi

mne sa to tiez nezdalo. ja som z PO, ale vraj v BA normalne predavaju. tak si to radsej overujem, aby som sa nahodou nestazovala na dopravny podnik, ked nemam pravo na zlavu.

luciferka

ano, ja som teraz ukoncila Bc....a na srudijnom mi povedali, ze ISIC mi plati do 31.8. a ako vravim, teta v kanc. imhd, mi povedala, ze mi zlava plati este 3 mesiace...skus zavolat do skoly, mozno to ma kazda inak, ale to by bola hlupost, lebo preco niekde si student, a inde nie si....aj na urade prace mi povedali, ze tym, ze idem dalej, mam narok na prazdniny....treba si to pozistovat

poipoi

Ved praveze v skole nam povedali, ze len do 15.7., tak teraz neviem, lebo brat minuly rok tiez koncil bc. a normalne mu predali a mne teraz nechcu predat, ze vraj az po zapise a dovtedy musim matcely listok.

Ale ty si tiez teraz ukoncila bc.?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zlavnene cestovne - Fórum - ZDRAVIE.sk