Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som stále strašne unavená, spala by som, mám občas návaly horka, a odpadávam...

Príspevok v téme: Som stále strašne unavená, spala by som, mám občas návaly horka, a odpadávam...
Kika2010

Posledný cca týždeň, možno dlhšie ma trápi to, že mi býva zle. Som aj psychicky nepokojná, ale trápia ma bolesti hlavy, nevolnosti, stále spím, dokonca občas nevládzem ani vstať, také slabosti pociťujem. Minule som odpadla v jednom obchode, len som chvíľku stála, zrazu som len počula hlasy okolo mňa ako ozveny vzdialené. Dostala som sa vedome do priestoru prázdneho a potom neviem, len som sa prebrala na zemi.......
aj dnes, len spím, unavená som.... bolí ma pri srdci, na hrudi.
čo to môže byť? súvisí to viac-menej s horkami?

tyjamy

...neviem kolko mas rokov...nie si v prechode ?...alebo z teba "saje"energiu nejaky clovek / manzel?/..a do toho ta horucava...toto som totizto prezivala pred tym...jak som sa konecne odhodlala opustit manzela...

zuzic

no...ja odpadavam, teploty, hlava, zavraty, stazene dychanie ale horsie to je teraz v teplach takze z toho odvodzujem ze hadam je to tymi teplami:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som stále strašne unavená, spala by som, mám občas návaly horka, a odpadávam... - Fórum - ZDRAVIE.sk