Dovolenka..problem?

soffa

ten doklad nepotrebujes.je dobre ho mat,kedy sa daco stalo,tak ta neodmietnu osetrit,ale ak sa chystas na dovolenku tak sa poisti.neviem ci je to povinne,ale ja sa vzdy poistim.stoji to na osobu priblizne 20eur na 10dni.to ta nezabije.ak mas na dovolenku tak aj na toto.lebo poistenie je velmi dolezite.to vies cert nikdy nespi....

lost

No radsej sa pripoistit cez positovnu normalne, to bude stat par (maximalne desiatok) eur.
radsej by som sa poistil a potom spal kludne, ze "keby daco" som "kryty"..
bez toho ani nechodte :)naozaj velmi velky hazard ;)
a prijemnu dovolenku zelam :)

Aduliena

Presne ako píše bibi, ten európsky preukaz je vám v Chorvátsku nanič, treba sa poistiť v nejakej poisťovni. My sme mali pripoistenie v cene zájazdu v jednej zo zdrav. poisťovní.

bibi1234

!!!!!!EPZP sa využíva pri krátkodobých cestách do ostatných členských krajín Európskej únie!!!!Kedze Chorvatsko nie je v EU - Europsky preukaz je Vam nanic-odporucam sa poistit-da sa to aj teraz online a stoji to par eur-/nechcem byt morbidna, ale treba ratat so vsetkym/ nedajboze sa Vam napr. stane autonehoda, poistovna zaplati prevoz tiel, hosppitalizaciu, pobyt v nemoci Vas a Vasej rodiny-minule leto bol pripad, ze jedneho chalana zabila elektrina, ked zapinal svetlo na izbe a rodicia ho nemali za co priviest na Slovensko. Tak na co zbytocne riskovat... Ja som poistena celorocne, lebo aj na ceste na bezne nakupy v Rakusku, sa moze nieco stat a nasa poistovna nepreplaca vsetky ukony...

lioness_01

vybavenie trvá dlhšie, ale ak idete na dovolenku skôr, tak ti dajú také potvrdenie hneď a to ako keby si mala tú kartičku., je to zadarmo, isto si to dajte vybaviť, je to na to, že keby samu dačo stalo, tak určité zdrav. ošetrenie v zahraničí by preplatila poisťovňa , ak by to nemal, tak by si to cvakal sám...