Preco maju muzi problem s kondomom?

IBAONA

Ten moj trva na tom, aby som brala HAK. Ja nechcem, on nechce.... sme tvrdohlavi.... a teda nemame sex... uz aj s tym pharmatexom je velky problem... preco sa zamilovavame do nespravnych ludi?

AdamKrt

IBAONA:

nehovor, ze keby si povedala, ze HAK uzivat nebudes a uz ostava trebars iba kondom, alebo nieco ine, tak ostava partnerovi, ze bud s kondomom, alebo vobec nie. Normalny muz by toho nenechal, ci sa nerozide preto s partnerkou...

IBAONA

)) len sa snazim nejako vyriesit svoj problem ) mala som partnerov, krori s tym problem nemali, ale vzdat sa milovaneho cloveka len preto ze je kondomovo konzervativny je hlupost predsa.. sme v 21. storoci, urcite sa to da vyriesit ) nikoho neobvinujem, len si tak tazkam nad svojim problemikom ludia )

Prekvapenaa

Neviem ci to su ludia taki narocni.,v kazdom pripade ja rozdiel nevidim ak sa milujem s priateľom ci uz s gumou alb.bez...

AdamKrt

IBAONA Dnes 12:45:

mala si 3och chlapov a nemali radi kondom. Zaver, vsetci chladi neznasaju kondom....

Zaujimava logika.... Niekomu to vadi, niekomu nevadi. Mala si smolu na vyber...

krtko-lampa

Ale to nie je ziadna fobia z kondomu =) to je proste fakt, ze s kondomom to nie je sex. To je pre 15 rocne dievcatka aby sa mohli kamoskam pochvalit, ze uz aj ony ... ale pre dospelych to nie je ;) ...

vsak to ho moze chlap davat to plastovej trubky a nerozozna rozdiel :D a zena si tam moze davat gumeny penis ... to sa da tak pekne oddelit na 2 casti :D ...

a preco sa to vyraba ? vyraba sa vsetko co sa da predat ... aj ked je to blbost ;)

ja pouzivam pharmatex + prerusovanu uz velmi dlho a v pohode ;) a vobec mi to nevadi, ze to vyteka. Mam na to taky specialny uterak to si vzdy dame na postel a pohoda a aj ked sa nieco zababre tak tiez v pohode ;) vobec mi to nevadi ;) a este to aj ja partnerke vzdy aplikujem a dokonca ta aplikacia ma vzrusuje ;) ...

hassy

no ja som zena a tiez mam s tym problem:) ja som si pri sexe s kondomom nikdy neuzila, to je ako jest rezen cez celofan...:D

IBAONA

ach jaj, je s tym tolko starosti ked sa clovek chce spravat zodpovedne a uzit si sex.... pharmatex mam pripraveny, ale ani ten nie je na 100%a tiez to nie je ziadna romantika ked to potom vyteka a vsetko je zababrane.... skoda ze sa neda urobit hromadna hypnoza chlapov, aby stratili fobiu z kondomov ))

AdamKrt

IBAONA: len si precitaj dobre letak Pharmatexu. Cca 2 hodiny predtym nemoze byt vyplach posvy mydlom. Ani 2 hodiny potom akykolvek vyplach. Ani vodou.

Mozes este vnutromaternicove teliesko Mirena, ktore ma sice HAK, ale ta posobi lokalne iba v posve. Lenze skor sa to odporuca zenam, ktore uz rodili.