váha, je podstatná ?

Príspevok v téme: váha, je podstatná ?
Benyna

ahojte ...

no ja meriam 159 a mam 45 kg
ked sa porovnam s nejakymi babami co vazia ako ja tak sama vidim ze som chdusia aj ostatny to vidia, tak preco vazia tak ako ja ? je tá vaha podstatna ? napriklad jessica alba vazi 58 kil , ma170 a je pritom chuda velmi ale ked porovnam ine su omnoho tucnejsie vyssie a vazia o 8 kil viac... mna proste zaujima ci aj ta moja vaha je taka ze vazim vela kvoli kostiam alebo sa mi to len zda ze som taka chuda a pritom vazim na svoju vahu tak primerane...
myslite ze vahy celebrit na nete su pravdive ci len vymyslene ??

dik

zuzka1911

postav sa pred zrkadlo a povedz si, že sa akceptuješ taká , aká si :) nerieš váhu, vyšmar ju von oknom ... ak sa cítiš vo svojom tele dobre a príjemne, niet nad lepší pocit (k tomu sa snažím dopracovať napr. aj ja)

máňa23

..zuzka1911 má vo všetkých bodoch pravdu,ešte sa postav pred zrkadlo(nie v kabáte) a uvidíš čo by sa dalo vylepšiť,aby sa za tebou viac chlapov otáčalo..

zuzka1911

váha je nepodstatná ... podstatné je to, ako sa človek cíti !

1, svaly sú ťažšie ako tuk
2, dôležitejšie sú miery a ako to proporčne všetko ladí
3, aká je baba vysoká

atď.

80-kilová baba môže byť so sebou spokojná, vyžarovať niečo neskutočne príťažlivé a celkovo vyzerať lepšie ako 50-kilová baba, ktorá sa furt zaoberá chudnutím ...

159cm/45kg - si chudá a nerieš nejakú jessicu albu, itak nevieš, či to je pravda čo sa píše

podľa mňa sa nudíš :)

YaaaMaika

to myslis vazne ,ze a too trapi? no ok...neviem ci su informacie o vahe celebrit pravdive ale isto tieto udaje neaktualizuju s kazdym kilom hore/ dole a su to tiez ludia co chudnu a priberaju..takze si myslim,ze je to take cca....

a dolezitejsia ako vaha su miery..na kazdom vyzeraju kila inak... 50 kilova baba moze na pohlad vyzerat tucnejsie ako baba co ma 60 kg ,ale je vyformovana a netrase sa jej tuk v kazdom zahybe.