AKNE

Príspevok v téme: AKNE
nešťastná

Vie, mi niekto poradiť dobrú kožnú lekárku ktorá vie liečiť AKNE, ale nie tak , že ma odbije... ,,lacnými,, mastičkami, aknekolorom a pod. Môže byť z BA TT TN, trápim sa s akné už 11 rokov. Mám 28r a tvár ako 16 r. buberťáčka, tak si viete predstaviť, že nie som nadšená. Vyskšala som doho dosť,ako čistenia v ULK, drahé kozmetiky, kyseliny, obrusovania a pod. Neradte mi ani žiadne avony a už vôbec nie reklamné trhaky typu Herbalive.... Ďakujem vopred za radu

00dominka00

ja uz mam taku plet zesi myslim ze sa to neda uz vyliecit taku hroznu cervenu uz aj SUCHU PO ZINERITE vyrazky velke nemam ale malilinke a strasne vela po cele ani vevem ci su to vyrazky mozno uz jazvy uplne znicenu mam plet... tony plety hrozne krk mam uplne iny ako tvar taku mam jak zdriapanu hrozne....ACNECOLOR JE DOBRY PRE NORM PLET MASTNU VELMI NE LEBO POTOM MAST VYSTUPI A PLET JE ETE LESKLEJSIA A ROZTEKA SA...skuste mozno trosku pudru ked uz ale vysledok vydrzi par hodin mozno A NA VELMI SUCHU PLET TEZ NENI DOBRY (ked sa tvoria supinky) lebo ich zvyraznuje (to vravim len z vlastnych skusenosti)
kozmetika z drogerie onicom ziadny vysledok...to su slabe veci taze nic dobre....ja uz nevem premyslat o dobrom uplne zufalstvo

Miduša

Neviem aky mas nazor na alternativnu liecbu ja sa tejto liecbe venujem uz niekolko rokov a mam velmi dobre vysledky lieceni akne a mnoho inych chorob tato liecba nema vedlajsie ucinky a mozes si pritom pomoct aj na ine zdravotne problemy som z PE

Hviezdicka

Ja mam dlhorovne problemy a nepomohlo mi nic... ani zinerit, ani caje, ani voda, jedine kozna, predsa ona vie co je pre teba najlepsie... mozno sa jej to nepodari odhadnut na prvy krat, ale urcite ti predpise spravne lieky... ver mi...
ma tho odskusane

bebe

baby naco hormony naco kozna co vam da tiez hormonalne maste, skuste ANTIAC od SALCURY, segra mala uplne depky a teraz to pouzíva už asi 2 týždne spolu s pitím celeneho čaju čo je antioxidant a tak sa jej to čisti, že povedala že ten ANTIAC je magický.

regina

Dakujem za odpoved.Ale mozete mi prosim povedat co je kultivacia?Este som o tom nepocula,to mam povedat koznemu?Dakujem

orbitka

regina,skus lepsiu koznu lekarku a daj si urobit kultvaciu.niekedy je to druh streptokoka alebo stafilokoka,ktory sa da liecit serami

regina

Ahojte
Potrebujem radu,prestala som pred 3 mesiacmi uzivat HAK.Ale tvar sa mi hrozne zhorsila mam akne a dost ma to trapi.Nechcem sa viac vracat k HAK.Poradte mi nieco co bude ucinne.Pouzivam inak masticky od kozneho ako je izotrexin a aknemicin.Dakujem

Hviezdicka

Urcite to ries cez koznu lekarku, ja tiez bojujem s akne, ale ,,len,, 5 rokov a som tiez skusala kade co a pomohlo raz na tyzden raz na dva, raz nic... a nasla som supis koznu a po cca mesiaci, co je neuveritelne sa mi plet zlepsila, nehovorim, ze je to uplne najlepsie, ale je to oproti tomu co som mala suuper... do cca pol roka by som sa mala zbavit aj tych malinkych vyraziek... tak vazne len skusit dobru koznu...