JE MI PSYCHYCKY ZLE LUDIA

Príspevok v téme: JE MI PSYCHYCKY ZLE LUDIA
WASHING MACHINE

Snival sa mi jeden sen,po ktorom som sa zobudil taky,bezcitny,nevedel som ci lubim svoje dievca,...Po niekolkych dnoch sme sa rozisli.Dal som sa nejako do kopy a znova som sa citil ok.Zase som snou zacal chodit,a citil som sa konecne dobre.Potom vsak prisiel den 4.1.2007 ked sa toho na mna zvalilo toho moc.Dozvedel som sa ,ze moja mama podvadza mojho otca S OTCOM MOJHO DIEVCATA:(,neskor som sa dozvedel ze moj otec je homosexual.Vsetko to znasam moc zle.Opat rozmyslam otom,ci lubim moje dievca,ci mi zalezi na vsetkych,dokonca rozmyslam,ze ci aj ja niesom teply.Neviem sa zbavit tych stalych rozmyslani otom ci ju naozaj lubim,otom ci ma nas vztach vyznam,otom ci mi bude chybat ked sa odstahuju,otom ci som gej.Nad vsetkym rozmyslam.Prosim nehovorte mi NEMYSLI NATO,pretoze to sa neda.Co mam robit?

jojka

A kolko mas rokov? V kazdom pripade, pokial nie si ako ja, sam si neporadis...Chod k obvodnej lekarke a pytaj sa ku psychologovi. Nemusis sa bat, nie jeto psychiater. To je to najmudrejsie riesenie, ake Ti mozem poradit, pretoze "depka" casto usti do situacii, pri ktorych sa zda, ze to najlepsie riesenie je samovrazda...A zivot je predsa taky krasny...

zuju

carmelo otca uz nezmenis, ty musis riesit seba, a nevycitat si otca, ja za psychologa ani psychiatra neplatim, ale niektori psychologovia su za prachy

WASHING MACHINE

A co sa tyka toho psychiatra,psychologa,plati sa nieco,viete chcel by som to urobit tak,aby otom nevedeli rodicia,hladam len radu,nechcem sa nadopovat liekmy

damaxy

carmelo v prvom rade problemy roztried a ries najprv tie,ktore vyriesit vies.Ten prvy je ty a tvoje dievca.Je myslim aj prirodzene ze po takych spravach sa tvoja psychika rozkolisala,ak sa to nezlepsi navstiv psychiatra.Co sa tyka problemu rodicia,nevera, homosexualita,to nie je v tvojej moci riesit,to su problemy ktore sice sa dotykaju aj tvojho zivota,ale su to problemy rodicov a musia to dat do poriadku oni.Takze pre svoj pokoj a vyrovnanost nezaoberaj sa vecami ktore zmenit nemozes.Prajem ti vela sily na prekonanie tohto nelahkeho obdobia

babenka

crmelo, kým pôjdes k nejakemu lekarovi-psychologovi,na ten tlak na hrudi si daj magnezium. ja si davam. tiez mam z uzkosti ci stesu tlak na hrudi. prvykrat sa mi to stalo minuly rok pri väcsom psychickom vypati,a tabletka magnezia mi pomohla!!! velmi rychlo zabera, pri strese alebo psych.zatazi sa spotrebuje vela magnezia, tak ho treba doplnit. da sa kupit,alebo aj predpisat. mne zaucinkovala vari do 10 min a tlak zmizol.
prajem vela sil, a hlavne, tu orientaciu mas normalnu, nerob si hlavu. nededi sa, a ty sam vies,ze sa ti pacia dievcata. takze nemusis sa tym zbytocne zatazovat. len sa musis vysporiadat alebo zmierit s ostatnymi problemami.

iwka24

áno, bohužial toto je typicky príznak depky.tlak na hrudi, ja to dobre poznám.ja osobne by som ti odporučila návštevu u psychiatra..tam sa môžeš vyrozprávať a ak lekár uzná za vhodné predpíše ti aj dáke lahké antidepresíva.toto sú začiatočné príznaky, ešte to nie je vázne..ale ak to necháš tak, môže sa to zhoršiť a z toho sa budeš ťazšie a dlhšie dostávať.u psychiatra sa neplatí, ale ak ideš k súkromníkovi tam sa treba obj. a tá čakacia doba je niekedy aj mesiac.ja by som ti odporučala isť na psych. oddelenie a tam by ťa mal lekár hned prijať.
Sú to vážne veci o ktorých si písal a je to veľmi ťazké zvládnuť bez pomoci.
nie je vôbec hanba ked človek navštívi psych.to si uvedom!
Niektorý ludia majú velmi milnú predstavu o tomto...myslia si že ak navštíviš psych. tak si šiši,bo tak,ale to je totálna hlúposť.
Ja tiež chodím k psych. mám dáke probl.ale som úplne normálny mladý človek,len som citlivka a potrebujem občas odbornú pomoc.
Prajem Ti veľa síl, to sa urovná, len to potrebuje čas a ti pomoc...je na tebe odkiaľ ju prijmeš!Sama nepríde za tebou musíš ju vyhľadať!!!Drž sa...pa

WASHING MACHINE

ja nehladam,odpovede nato ze ci som ci nie,ci ju lubim ci ano,ja len chcem vediet,ako dam prec ten hnusny tlak z hrude,ako odstanim to neustalle rozmyslania otom vsetkom,ako byt zase ok.Je to depresia?zimna?

zuju

Carmelo- z coho mas najvacsie trable, problemy- z rodicov? z otca? z jeho orientacie? z tvojho vztahu? z otazky kto si? Z tvojich slov citam vela nezrovnalosti? co ta najviac trapi, riesim ten isty problem, desat rokov som zila s muzmi a teraz chem vztah s muzom vymenit za zenu? Bojim sa, co okolie, co ja, je to skutocne pravda? co citim, nemam zit radsej normalne, len ze by ludia naokolo nevideli nieco ine? co na to rodicia, priatelia...skus porozpmyslat co ta najviac trapi