ako casto?

Príspevok v téme: ako casto?
jojko :|

ako casto sexujete? moja baba chodi na intrak a ja som s nou len piatok, sobota. jej bohate staci len v piatok (no pre mna je to sakra malo), v sobotu uz nema chut, ju musim prosit, skoro az nutit, a to sa mi vobec nepaci :(
tuto sobotu som uz nemal nervy ju prehovarat.. a som bol zvedavy ci co bude.. a ona sa so mnou nechcela ani bozkat, vraj prebozkavana, a nieto este sex.. sa prisla do mna fakt len vyspat :( si coraz castejsie myslim ze som jej ukradnuty :(

emmma

no..takze..ja mam chalana na intraku,tez sa vidime len cez vikend,nespim s nikym inym ale tiez mi sex raz do tyzdna staci..mam sex rada,velmi rada dokonca..ale raz do tyzdna mi uplne staci..takze tak..

Susanah

Mali by ste sa v prvom rade porozpravat. Nemyslim, ze je hned jasne, ze spi s niekym inym. Mozno len na sex nema chut, mozno sa boji, ze otehotnie, mozno ma prave nejake starosti, mozno zistila, ze na sex este nie je pripravena, mozno sa jej na sexe nieco nepaci,... takych mozno je strasne vela. Porozpravaj sa s nou....

monciatko

ja mam podobny problem.
moj chalan ma dokaze vzrusit aj cez telefon, staci ked zmeni ton hlasu a uz by som s nim jebkala.. lenze on to tak nepreziva a jemu by niekedy stacilo keby sme sa bavili a hocicom. a inokedy by to robil aj pred ludmi. ked ma zahriakne citim sa urazena a ponizena ze ma odmietol. nechcem mu to hovorit lebo ma tendenciu vsetko prekrutit tak ze sa ja citim vinna. som ja cudna baba alebo on? lebo mam neprijemny pocit ze som nymfomanka:(((

1iva

Ja mam zase opacny problem, cez tyzden byvam na internate a ked pridem domov za priatelom strasne sa tesim na sex. Ale on bohuzial ma taku pracu a casto robi nocne a potom je unaveny. nechcem ho do nicoho nutit, ale proste to chcem a nestaci mi to len raz a nebodaj este len v jeden den.... Podla mna zivot na internate je len pre deticky, ktore nevedia co so sebou. Takze nechapem tvoju priatelku, preco jej to prekaza, ked ste spolu len cz vikend.

sakusik

no asi sa tvoja holka na intraku vysanti a potom jasne ze sa jej uz s tebou nexe;) mne by raz do tyzdna urcite nestacilo a to ze sa citi" vybozkavana" je trosku smiesne...porozpravaj sa s nou o tom a povedz jej otvorene co ti chyba

xyz

hmmm tak to je fakt diwne a mozno jej to fakt staci ale tak treba mysliet aj na 2.stranu:)))tak by si sa s nou mal porozprawat...

boka13

a kolko mate rokov?
moj nazor je, ze najdi novu frajerku, lebo tuto bud nepritahujes, alebo cez tyzden vyspava s niekym inym.
Ja kebyze cely tyzden na intraku nic tak asi vrazdim keby aj cez vikend nebolo.:) hlavu hore bab je vela.