prvy pohlavny styk

Príspevok v téme: prvy pohlavny styk
18

vcera som mala prvy pohl.styk a neviem ako sa pot om citim,priatel sa nespravil a dali sme si 2 kondomy,ale ja sa bojim,ze na vrch sa ostali tie tekutiny a ja budem v tom,myslim tekutiny pred ejakulatom,je to mozne?ked si to nasadzoval a ja som sa tiez dotykala a predtym som sa dotykala aj toho jeho vtaka,tak mozem byt v tom,ci ten lubrigacny gel zabija sperma,pouzili sme durex classic,tie su dobre,pomozte mi

18

aha a tie cipky co si mi radil,co je vlastne nehormonalna liecka by som kde zohnala a kolko tak cca stoja? a kolko ich je v baleni?su 100% ochranou?

samko r.

Neboj sa, nie si v tom. Hlavne keď sa nespravil. Pipíka mu môžeš chytať koľko chceš, pokiaľ nemá chorobu, nič zlé ti nespraví /ani ťa neporeže-smiech/a ani ťa pokiaľ je vonku neoplodní. Nečuduj sa, že sa neurobil, veď 2 gumičky zoberú všetok potrebný nervový cit. Neskôr, keď sa vo vnútri zahojíš, skús používať čípky Pharmatex, alebo Patentex oval, sú bez predpisu a vsunieš si ich len pred aktom cca 10 min pred. Inokedy nie. Je to nehormonálna antikoncepcia. Vidíš, už musím radiť aj v tejto rubrike, ale veď na nás máte!!! Ak stačí OK. Ak potrebuješ radu, píš. Papapá.

18

a praveze ja som pocula,ze sa maju dat dva,ze je to istejsie,no ja neviema a akoze menej ochrani?je to menej bezpecne?

awi

ked máš dva kondomy tak je vačšia šanca že sa zošmyknu. to sa nemá dávať 2 naraz. to vas vôbec viac neochráni práve naopak