objektívna nemožnosť výberu partnerky

Príspevok v téme: objektívna nemožnosť výberu partnerky
beskyd

dobrý deň, prosím vás, mám taký problém.. mám určité predstavy o tom, aká by mala byť moja potenciálna partnerka, ale keď je predpoklad alebo teoretická šanca, že som možno takú spoznal, zisťujem, že jej vôbec nie som hoden, ani jej podobnej s podobnými kvalitami. zaslúži si niečo lepšie než som ja. a nejakú vadnú zase nechcem... čo mám robiť? s niektorými nedostatkami neviem nič spraviť lebo sú podmienené genetikou, odstránenie iných si vyžaduje čas. mám si kúpiť ryby? alebo zajaca? ktoré zviera je schopné väčšej nehy?

jajka001_

neviem podla mna su tie naroky na buducu partnerku smiesne. ked sa zalubis tak zistis ze nemusi mat ani polovicu z toho co ty pozadujes. ak si uz zalubeny bol, chod za nou a nechaj na nu, nech posudi ci ta chce alebo nie.

HH18

Zlepsi si sebavedomie. Zacni sportovat,nejake hobby a tak, to zvysi sebavedomie o dost a ak si ju nezoberies ty tak si ju zoberie niekto kto ju najebe,pojebe,odjebe alebo jej spravi dieta. Prestan rozmyslat tolko a konaj lebo ti drbne v hlave.

uhlie

Pozeras sa na to z nespravnej strany. Zienky sa tvaria, ze su mile a dobre len na oko. V duchu by sa medzi sebou najradsej pozabijali.

slima

nerozumiem...preco znizovat naroky? A najma nerozumiem, preco sa tak bojis? Ak mas predstavu o tom aka by mala byt, tak to skusk...a nie len raz, ake to nevyjde pri prvej, druhej...tretej...prei štvrtej to mlže byť ono. Človek nemôže iba teoretizovať a vymýšlať dôvody, prečo by sme mali, či nemali urobiť to, či ono...treba konať a nie fňukať :) Tak do toho, každý pokus ti prinesie nové poznatky a ty možno aj prehodnotíš niektoré nároky.

rew

beskyd> rybicky su o nicom.. sice krasne, ale nepritulia sa.. prave zhanam majitela pre nase dve steniatka :) fenka a psik, poulicna zmes, dvojmesacne, mas zaujem? :)
ale inak sa priklanam k tomu co napisala kajka01.. nechaj na dotycnu nech sa rozhodne ci si pre nu dost dobry.. mozno hlada prave teba a ty ju oberies o sancu dat sa dokopy s jej vysnivanym.. to je od teba strasne sebecke :P

kajka01

nechapem preco si pomyslis hned na zaciatku, ze si zasluzi lepsieho ako si ty...jednak dotycnu asi hned tak perfektne nepoznas, ze nemozes vediet ci si jej koniec koncov ty hoden a bohvie kolko krat si uz mohol mat plnohodnotny vztah ale len koli tomu ze si zdupkal si to zahodil
a dalsia vec, to ci si pre niekoho dobry alebo nie nechaj na usudok toho druheho a nerozhoduj za druhu stranu

Rom-antik-a

Začínal som so zeleninou, kapusta bola oblá, vzrusovalo ma to, ved vies co myslim. Ale casom my uz zelenina nestacila. Ovečky sú mäkkučké, prítulné a keď si za nimi tak ti nežne pozerajú do očí.

AdamKrt

Zalezat by malo na zasadnych hodnota. Na tom, co je dolezite. Ostatne su len prkotiny.

Clovek sa totiz viac ci menej v zivote meni. Ci uz fyzicky, alebo psychicky. Ak si aj nieco vysnivas, prejde par rokov a moze to byt uplne ine...

lost

A preco to s tou vysnivanou nevyskusas?
"aslúži si niečo lepšie než som ja."
Odkial to vies?

Zevraj kde je laska, tam je jedno ako to genetika odflakala.. Aspon toto hovoria ludia....

Netehulka

Ty mas ale problem. Na nehu je najlepsi pes. Alebo sa zamysli nad tym, aku babu vobec chces. Mozno mas velke naroky.