objektívna nemožnosť výberu partnerky

Príspevok v téme: objektívna nemožnosť výberu partnerky
beskyd

dobrý deň, prosím vás, mám taký problém.. mám určité predstavy o tom, aká by mala byť moja potenciálna partnerka, ale keď je predpoklad alebo teoretická šanca, že som možno takú spoznal, zisťujem, že jej vôbec nie som hoden, ani jej podobnej s podobnými kvalitami. zaslúži si niečo lepšie než som ja. a nejakú vadnú zase nechcem... čo mám robiť? s niektorými nedostatkami neviem nič spraviť lebo sú podmienené genetikou, odstránenie iných si vyžaduje čas. mám si kúpiť ryby? alebo zajaca? ktoré zviera je schopné väčšej nehy?

beskyd

lost, podla mna je vybavena uplne dokonale a make up by som do toho moc netahal, to by som bol najradsej keby neexistovalo, som dost zatazeny na prirodzenost:) inak ona podla mna nie je na prachy, okrem toho to spominala, ale to neznamena ze nema mat chlapa s vlastnym bytom/domom, autom, stabilnymi jobmi aspon dvoma a tak nejak:) netreba si zamienat alfa zensku s nejakou pipkou ktora len sliedi kde by od koho urvala viac kesu. toto je vzdelana distingvovana zena, ktora maka na tom aby raz nieco dokazala v tom co studuje. a mam 25, ona 23:).. no nic, vypinam to tu pre dnesok... a vdaka za postrehy vsetkym:)

elizabet1111

ahoj,nemyslim si,ze by si jej nebol hoden,len sa podcenujes,pokial je ona s tebou spokojna,tak co viac potrebujes,ak chces pre nu nieco lepsie,tak bud k nej taky dobry ako vies...pre nu si mozno ten najlepsi,tak sa netyraj zbytocne takymi pochybnostami,robi to aj vela zien a len sio tym sliapu po stasti :)

lost

beskyd

ale v tom pripade musi byt AJ zena perfektne geneticky vybavena, jak zvonka, tak aj vnotorne (myslim zdravotne). Make-up?

dalej, odkial mas ze by alfa zena mala mat co najviac deti? MALA ano, ale chcela by? Nechcela by si radsej uzivat jej dokonaly alfa zivot len s bohatym alfa samcom+ ? Ako vidim svet okolo seba, PRAVE tie alfa samicky chcu len a len prachy, jachty a luxusne dovolenky, atd atd.. potom im "preskoci" a chcu deti v 40 a tym nicia zivot len detom (vid NovyCas) (cest vynimkam samozrejme ;) )

mimochodom, to co je teraz, cize TERAZ, v tomto momeente je uplne irelevantne, ver mi ze je, pretoze za 5 rokov budes daaaaleko inde, teda ak neprestanes na sebe "makat", a to nemyslim len tak ze vstat a od 9 do 5 v praci, klanat sa sefovi, nie nie, ale NECHAT svoje sny LIETAT, cize, v nicom sa neobmedzovat, proste ist za svojim za kazdu denu (v ramci legalnomoralnych pravidiel samozrejme), si priliz mlady na to aby si mohol byt "alfa" samcom z materialnej stranky, predpokladam ze nemas milionarov rodicov, a ak mas pod 25 alebo aj pod 30, tak proste sanca na to aby si bol milionar je velmi blizko k nule (1k20mil?)..

dam taky maly priklad :P
pred 5 rokmi som bol zeta samec, nemal som nic, vobec nic :D respektive, bol som beta, pretoze kazdy ako ja bol beta, videl som vela ludi a myslel som si ze su ALFA. ...(o 5 rokov neskor)... rano vstanem, idem vlakom a premyslam.. a zistujem ze toto je totalna LUZA, kazdy je oxyzeta/oxymagor samec.. proste 1/3 bola alfa alá Rytmus, dalsia 1/3 bola kopia tej prvej tretiny a zvysok bol len neidentifikovatelny mix.
Co myslis, ktora skupina bola na tom najlepsie?
Podla mna prava ta tretia, a preco? Lebo si neuvedomuju svoj potencional, ti z prvej 2/3 su retardi co zabili svoj zivot dnom kedy sa zacali napodobnovat "alfami"
dalej je tu jeden velmi zavazny problem..
ak je clovek "skaredy", a zaroven ma iste moralne hodnoty, a zaroven dosiahol bohatsvto, stale je "na zaciatku", pretoze prave ta moralka ho podla mna nepusti si "kupit" tu alfa samicu.. a logicka cast srdca taktiez nie, pretoze bude vediet ze to bude laska falosna..
cize peniazmi to isto nepojde, mozon tak 1v20mil, ... nemam odpoved cim to ide, no ale skor by som povedal ze to bude nematerialneho/nefyzikalneho charakteru.. napriklad snazit sa co najviac pracovat na vlasnej telesnech schranke, ale zase nie do extremu ala Arnold, ale v medziach zdravia atd.. ked tieto dve prepojis este s intelektualnym upgrade-om tak mas ovela vyssie sance zaujat aj prave tu alfa samicu :) predpokladam... ale pointa je zaujat taku ktora to ma v hlave prave OK (ale myslim si ze prave taku si spominal, cize v pohode)...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
V skratke, to ze seba degradujes je prvy krok k zlyhaniu. Nehovorim ze si mas nasadit ruzove okuliare, ale ak to neskusis (globalne vsetko), tak.. tak nic :) ale verit si musis, to je velmi dolezity faktor pri akomkolvek postupe :)
Vezmi si Bolt-a, v takom behu je nesmierna konkurencia, ale hraci sa nevzdavaju, ale bojuju, aj ked nic garantovane nemaju, mozno sa to da aplikovat na zivot tiez :)

beskyd

kafik, mam zato, ze chlap aby mohol byt plnohodnotnym partnerom zeny jej kvalit musi byt vynikajuco geneticky vybaveny, teda velky, ramenaty silny ochranca, dalej musi byt perfektne materialne zabezpeceny.. a pisal som, pred mesiacom som skoncil vysku, hladam robotu, nam absolventom prava teraz ruze na pracovnom trhu prilis nekvitnu, ale nevyplakavam, snazim sa nieco preto robit, vyuzit prax, jazyky, skusenosti, jedno s druhym.. ale nemozem o sebe povedat ze som zabezpeceny muz, ochranca, ked nemam ani auto ani byt/dom. este pri svojej chudej postave uz vobec nie:) okrem toho som presvedceny, ze zena ako je ona by mala naplnit zem co najvacsim poctom deti s jej genetickym materialom a ja vobec nechcem mat deti:)) normalne na slaktrafenie, ale jedine co ostava je nejak to prestat riesit a zamerat sa na ostatne ciele ktore su, povedal by som legitimnejsie. ale utvrdzuje ma to v nazore, ze len alfa ludia mozu hovorit o laske, pre ostatnych je akekolvek fungovanie vo vztahoch vzdy kompromis a namotavka seba sameho v zaujme aby clovek neostal sam, znizovanie latky, uspokojovanie sa s niecim s cim by sa v inej situacii neuspokojil. teda loz:) neverim vsak ze vacsina ludi si to prizna co i len sama pred sebou:)

beskyd

:D to musel by zaujimavy myslienkovy postup ktorym sa tu niekto dopracoval k tomu ze som dievca. ale nie, nie som dievca, heh, prekvapujuco

beskyd

slusa, macky su falosne, to neznesiem:) a z tych chyb co si pisala myslim ze nemam ziadnu, hehe, ale na zenu jej kvalit nestaci aby chlap nemal na sebe hrubu spinu a nebol alkac a parazit:)